Kedi ayağını basamıyor

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Dün, beslediğim yavru kedinin ayağında koyu gri bir nokta gördüm. Ama herhangi bir sorun yoktu koşuyordu, atlıyordu. Bugün 2 saat önce tekrar oynattım yine bir şey yoktu. Şimdi dışarı çıktım, sesimi duymuş olmalı ki uzaktan geldiğini gördüm. Ama ön ayaklarından birini basmıyordu. Koyu gri noktanın olduğu yer de şişmiş gibiydi. Şuan hiçbir şekilde dokundurmuyor, miyavlıyor. Veterinere de ulaşamıyorum. Ne yapmam gerekli, yardımcı olur musunuz?

Benim kedim de sizinki gibi bozulmuştu sonra 5 gün içinde kendi kendine düzeldi. Şişlik fark etmedim muhtemelen kilolu olduğu için atlarken kasına denk geldi. 2-3 gün bekleyin daha kötü olursa götürün bence.

Benim kedim de sizinki gibi bozulmuştu sonra 5 gün içinde kendi kendine düzeldi. Şişlik fark etmedim muhtemelen kilolu olduğu için atlarken kasına denk geldi. 2-3 gün bekleyin daha kötü olursa götürün bence.
Evet, bizimki de çok yaramaz kardeşlerine göre. Veterinere ulaşamıyorum dediğim gibi, mesaj yazdım bekliyorum. Umarım kötü bir şey değildir. Yanına gittiğimde de miyavlıyor.

Evet, bizimki de çok yaramaz kardeşlerine göre. Veterinere ulaşamıyorum dediğim gibi, mesaj yazdım bekliyorum. Umarım kötü bir şey değildir. Yanına gittiğimde de miyavlıyor.

Fotoğrafını çekerseniz daha iyi yardımcı olurlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı