Kedi çalışır haldeki kasayı düşürdü

Anex009

Decapat
Daha fazla  
Kedi az önce çalışır durumdaki kasayı yere düşürdü çarparak bilgisayar kendini yeniden başlattı, bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sıvı soğutucu ya da kule tipi soğutucu kullanıyorsanız bağlantıları kontrol edin. RAM'lerin mandalları kendi atan bir yapıda değil fakat kontrol etmekte yarar var. En önemlisi ekran kartı bloğunu kontrol edin, yamuk mu değil mi, lehimleri vs. Onun dışında ekstra bir zararın olacağını düşünmüyorum.

Bilgisayar çalışırken hafif oynatmalrın yapmamaı gerektiğini söylüyor benim kasam direk düştü kral ne boş konuşmussun.

Eğer sıvı soğutucu ya da kule tipi soğutucu kullanıyorsanız bağlantıları kontrol edin. RAM'lerin mandalları kendi atan bir yapıda değil fakat kontrol etmekte yarar var. En önemlisi ekran kartı bloğunu kontrol edin, yamuk mu değil mi, lehimleri vs. onun dışında ekstra bir zararın olacağını düşünmüyorum.

Sağ ol kral.

Ne bu agresiflik? Kasa yere düşmmüş ve aklına takılmış sormuş, düşdü bir şey olur mu diye?

@Anex009 Parçaları kontrol et, HDD gibi mekanik parçalara bak, teste tabii tut bilgisayarı görünürde bir sıkıntı yoksa devam

Ne bu agresiflik? Kasa yere düşmüş aklına takılmış sormuş düşmüş bir şey olur mu diye?

@Anex009 parçaları kontrol et, HDD gibi mekanik parçalara bak, teste tabii tut bilgisayarı görünürde bir sıkıntı yoksa devam.

Kral HDD zaten birkaç aydır sıkıntı var sanırsam durduk yere ses çıkarıyor HDD.

Geri
Yukarı