Kedi insanlardan soğudu

BRTSDN

Decapat
Daha fazla  
Kedim sürekli uyuyor ve yanımıza gelmiyor. Kendini eskiden kucağımıza aldırtıyordu ama artık durmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yaşında tramvatik bir olay yaşamadı.
Yoğun zamanlarınız oluyorsa ve kedinize istediği gerekli ilgiyi veremiyorsanız küsebiliyor. Vize haftamda kedimle oyun oynamadığımda o da ben dışında evdeki herkese sürtünüp mırıldıyordu. Sizinkisi de belki küsmüştür :D Ayrıca mama değişikliği, oda değişikliği veya sahiplendiği yerin değişikliği gibi durumlar yaşadıysa da tepki gösteriyor olabilir. Ek olarak uyku süresi eskiye göre sürekli artmaya başlıyorsa bir veterinerle görüşmeyi ihmal etmeyin, sağlıksal bir sorun da olabilir.

Deneyeceğim dışarıda sürekli ot yiyor acaba mide rahatsızlığımı var.

Dostum veterinere götür onu ot yiyorsa midesi bozulmuş olabilir ayrıca mama al ev yemeği verme kediye. Bir de biraz yalnız bırak bakalım tepkisi ne oluyor yalnız kalmayı istiyordur belki, ayrıca oyuncak al 3-5 tane yeni.

Yoğun zamanlarınız oluyorsa ve kedinize istediği gerekli ilgiyi veremiyorsanız küsebiliyor. Vize haftamda kedimle oyun oynamadığımda o da ben dışında evdeki herkese sürtünüp mırıldıyordu. Sizinkisi de belki küsmüştür :D ayrıca mama değişikliği, oda değişikliği veya sahiplendiği yerin değişikliği gibi durumlar yaşadıysa da tepki gösteriyor olabilir. Ek olarak uyku süresi eskiye göre sürekli artmaya başlıyorsa bir veterinerle görüşmeyi ihmal etmeyin, sağlıksal bir sorun da olabilir.

Uyku süresi aynı yanımıza ama gelmiyor gardolabın üstüne çıkıp orada uyuyor.
Dostum veterinere götür onu ot yiyorsa midesi bozulmuş olabilir ayrıca mama al ev yemeği verme kediye. Bir de biraz yalnız bırak bakalım tepkisi ne oluyor yalnız kalmayı istiyordur belki, ayrıca oyuncak al 3-5 tane yeni.

Mama dışında hiçbir şey vermiyoruz.

Geri
Yukarı