Kedi maması önerileri

Emirhan4455

Centipat
Daha fazla  
Kedi besleniyorum ondan dolayı kedi mamalari hakkında çok bir bilgim yok reklamlarda gördüğüm haricinde, küçük bahçemde 3 yavru kedi 1 de annesine 2-3 haftadır bakiyorum, Full purina friskess mamasıyla besledim, fakat hızlı bittiği için dayanmıyor parasını kilo çarpınca da tuzlu oluyor amazon.com.TR'den onerebileceginiz kedi mamaları veya marka önerebilir misiniz? (1-2 kilo civarı yeterli)

Son düzenleyen: Moderatör:
5 kilo bir mama alsan daha ucuz olur. Eğer eve almayacaksan marketten Whiskas(önermem), Purina al en uygunu bunlar. Çok marka var ve içine ne konduğu belli değil ama yine de istersen bakayım.

Maddi durumunuz iyiyse royal canin & proplan maddi durumunuz iyi değilse herhangi bir şey almanız bile sağlıksız oluyor zaten. Çok tüy dökümü yaptırıyor kalitesiz mamalar

5 kilo bir mama alsan daha ucuz olur. Eğer eve almayacaksan marketten whiskas(önermem), purina al en uygunu bunlar. Çok marka var ve içine ne konduğu belli değil ama yine de istersen bakayım.

Hocam suanlik maalesef o kadar durumum yok en fazla 140-150 verebilirim belki biraz daha fazla purina proplan vb baktım bayağı phalilar, siz kedi besliyor musunuz, hangi marka alıyorsunuz?

Maddi durumunuz iyiyse royal canin & proplan maddi durumunuz iyi değilse herhangi bir şey almanız bile sağlıksız oluyor zaten. Çok tüy dökümü yaptırıyor kalitesiz mamalar.

Yem haricinde bayağı şeyde veriyroum hocam, evde kalan arta kalan yemekler, dolapta yemedigimiz etler vb, yağ veriyorum, süt ürünleri, evde ne varsa her gün vermeye çalışıyorum ama veremedigim zamanlar yem veriyorum, anneleride hepsini emziremiyor gibi geldi yetistiremiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı