Kedi maması önerisi

Canopat

Kilopat
Merhabalar herkese, yurtta kalıyorum burada bir iki tane kedi var sürekli ya kapı önlerindeler ya da bina içinde beni yakalıyorlar. Kendi yediğim yemekten vermek istemiyorum mama daha sağlıklı olur diye. Özellikle Amazon'dan Prime teslimatlı ürünleri önerirseniz çok memnun olurum. Şimdilik 1 kilogram veya daha az almayı planlıyorum, şimdiden teşekkürler.

Hocam bütçe belirtmemişsiniz ama kalitesinden emin olduğum mamanın linkini atıyorum.

Hocam bütçemi çok aşar kaliteli mamalar, 30-40TL bütçem. Kediler çok çok kaliteli mama yemeseler de en azından salam, ekmek gibi şeyler yemesinler veya aç kalmasınlar diye düşünüyorum. Bütçe belirtmemek benim hatam.

Hocam bütçemi çok aşar kaliteli mamalar, 30-40TL bütçem. Kediler çok çok kaliteli mama yemeseler de en azından salam, ekmek gibi şeyler yemesinler veya aç kalmasınlar diye düşünüyorum. Bütçe belirtmemek benim hatam.
Estağfurullah, ortada bir hata yok. Son dolar kuru yükselişi inanmayacaksınız ama kedi mamalarını çok çok ciddi oranda etkiledi. 50 TL bütçe ile Migros'a gidin hocam. Orada kuru mama bulursunuz. Kilosunu bilmiyorum sizi yanıltmayayım.

Son düzenleme:
Öncelikle yaptığınız davranış için teşekkür ederim. Biz hayvan yeri satan yerden yanlış bilmiyorsam 15 kg mama aldık. Önceden Migros'ta Migros'un kendi imal malı olan kedi maması vardı. 1 TL idi. Hayvan yemi satan yerden bütçenize göre alabilirsiniz. Öğrenci bütçesi malum yurt parası kitap parası yemek parası ile whiskas mama almanız sizi zorlayabilir.

Öncelikle yaptığınız davranış için teşekkür ederim. Biz hayvan yeri satan yerden yanlış bilmiyorsam 15 kg mama aldık. Önceden Migros'ta Migros'un kendi imal malı olan kedi maması vardı. 1 TL idi. Hayvan yemi satan yerden bütçenize göre alabilirsiniz.
Yakınımda petshop yok sanırım ama Migros'a bakacağım.

Proplan ve Royal Canin'e nazaran et ve besin oranının daha yüksek olduğu ND mamalarından alabilirsiniz.
Fakat herkes kaliteli mamaları sokaktaki dostlarımıza vermek istese de fiyatlar meçhul alım gücü yerlerde. Sebze yemekleri(bezelye, ıspanak, brokoli), Ciğer veya yağsız tuzsuz tavuk göğsü verebilirsiniz. Yağsız makarna da olabilir.

Hills mi daha kaliteli yoksa ND mi?
Yakınımda petshop yok sanırım ama Migros'a bakacağım.

Migros, file gibi yerlerde uygun mamalar var. Benim kedimin maması geç geldiği için günü birlik almıştım.

Geri
Yukarı