Kedi ölümleri arttı

Ailenin eğitimi çok merhametsiz zaten okul notların hele bir düşsün gerisini tahmin et
Siz öyle düşünün hocam 5 sene önce annemin bana küçükken yaptıklarından dolayı nefret ederdim ama şimdi sıkı bir disiplinin hayatta ne kadar önemli olduğunu anladım.

Siz öyle düşünün hocam 5 sene önce annemden küçükken yaptıklarından dolayı tiksinirdim ama şimdi sıkı bir disiplinin hayatta ne kadar önemli olduğunu anladım.

Seni büyüten anneden tiksinmen senin utanmazlığın ve terbiyesizliğin.

Çocukken okuldan kaçmıştım . Okulla kaçtığım yerin arasında evim var evimle aram yürüme mesafesi 1 saat evden okul 30 dakika yani okuldan 5-6 km uzaklaşmıştım. Daha sonra bir kediyi gördüm kendisiyle dost olduk. Yanımdaki arkadaşımla yedirdik doyurduk. Kediyi bırakıp karşıdan karşıya geçip 30 dk ötedeki internet kafede oyun oynayacaktık. Fakat kedi o çizgi filmlerde dümdüz olan kahramanlar gibi arabanın altında kaldı ve dümdüz oldu. Bildiğiniz dümdüz. Muhtemelen sizde 2-3 gün yiyemeyeceksiniz ama atlatırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…