Rehber Kedi Sahiplenme ve Bakımı

Dediğim gibi hocam aklımda o var ve klasik olarak arkadaşımın kedisi bir iki günlüğüne bakacak kimsesi yokmuş o yüzden ben bakacağım diyeceğim. Sizin oğlunuz da çok tatlıymış maşallah

Elinizden geleni ve hatta fazlasını yapmışsınız. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Sizin gibi vicdanlı, merhametli insanlar oldukça hep beraber yaşatacağız güzel yavrularımızı.
Dediğim gibi hocam aklımda o var ve klasik olarak arkadaşımın kedisi bir iki günlüğüne bakacak kimsesi yokmuş o yüzden ben bakacağım diyeceğim. Sizin oğlunuz da çok tatlıymış maşallah
Teşekkür ederim, dediğiniz çok mantıklı bir karar. Böylelikle ev halkının nabzını ölçmüş olursunuz. Sonuçları mutlaka paylaşın burada

Ben bu kadar tatlı bir kedi görmedim herhalde çok şirin bir şey çok sevdim Allah uzun ömür versin

Ben bu kadar tatlı bir kedi görmedim herhalde çok şirin bir şey çok sevdim Allah uzun ömür versin
Teşekkür ederim hocam. İlgi delisi kedidir. En büyük hobisi beni ısırmak .

Bulduğumuzdaki hali;
Bulduğumuzda gece 1 civarıydı. Hava buz gibiydi. Veteriner ölebileceğini söylemişti. Ablam çok iyi baktı. Birlikte yatıp kalktı desem yeridir.

Oradan bu tatlı haline geldi.

Ya şu surat tam ısırmalık değil mi ya Gerçekten çok tatlı. O kadar iyi bir öncesi- sonrası durumu olmuş ki ne yazsam az kalır. Vicdanınıza sağlık. Kıskanmadım desem yalan olur, çok tatlı.

Ya şu surat tam ısırmalık değil mi ya Gerçekten çok tatlı. O kadar iyi bir öncesi- sonrası durumu olmuş ki ne yazsam az kalır. Vicdanınıza sağlık. Kıskanmadım desem yalan olur, çok tatlı.
Çok zeki kedi. Canı mama dışında bir şey istediği zaman direkt gelip bana sırnaşır. Çok fazla miyavlamaz. Oyuncaklarıyla deli gibi oynar. Uykudan uyanınca kucağımda dolaştırıyorum, masaj yapıyorum. Rahatsız olunca elimi hafifçe ısırır bende masajı bırakırım. Hareketlerinden ne istediğini anlayabiliyorum. Bir nevi kedimle konuşuyorum desem yeridir .

Bina bahçemde dişi bir kedi daha bulmuştum hocam. Onun arka bacağı kırıktı. Sığınakta ötenazi yaparlar diye oraya vermedim. Veterinere götürdük. Baya bir masraf çıkmıştı. Bacağına platin takıldı. Hayırsever biri tüm masraflarını karşılamıştı. Çok tatlı bir kedi. Ev küçük olduğu ve ailem tek kediye zor tahammül edebildiği için benim kedim (Luna) ile birlikte bakamadık. Hala da veterinerde tedavisi devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…