Kedi vs Köpek

GCN

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
  • Hangisi ev halkına diğerine göre, daha çok dahil edilesidir?
  • Hangisi diğerine göre anatomik yapısı ve savaş becerisi üstündür?
Yapın işte yorumlarınızı, merak ediyorum. Ben her türlü kedinin üstün olduğunu düşünüyorum. Eğitilmemiş köpek ve kedi arasında, kedinin çok daha zeki olduğunu düşünüyorum.

Köpek gezdiren kedi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hello diyen kediler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İki yıldır Golden Retriever cinsi oğlum Hektor ile aynı yuvayı paylaşıyorum. O kadar sevimli bir şey ki... Evinizdeki bütün havanın değişeceğine, evinize yeni bir telaş, yeni bir heyecan geleceğine inandığım ve bunu kendimde de yaşadığım için kedi yerine köpek derim . Ama sahipleneceksen kesinlikle barınaktan almanı tavsiye ederim. Orada sana ve senin gibilere muhtaç olan nice köpekler var. Olur da kedi köpek ikileminde köpeği seçersen mutlaka barınakları dolaş.

Zeka mevzusuna gelirsek,
Köpekler eğitime daha müsait ve daha sosyal canlılardır. Kediler kafalarına göre yaşamayı severler. Ama ikisi de oldukça zeki canlılardır. Kediler köpeklere nazaran biraz daha kurnazdır. Köpekler biraz saftır .

(Apartmanda köpek bakma konusu fazla abartılan bir konu. Ufak tefek zorluklar dışında hiçbir sıkıntı çekmezsin. Onlar da işin tadı tuzu artık. Bu konu hakkında destek veya bilgiye ihtiyacın olursa yazarsın )

Zeka olayını bilmiyorum ama kediler daha çok, ne istediğini bilen hayvanlarmış gibi geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…