Kedideki enfeksiyon ve alerjinin geçmesi ne kadar sürer?

İşte bu daha hiçbir test yapmadan her şeye direk antibiyotik yapan doktorlardan nefret ediyorum. O yüzden en az 2 doktordan tavsiye almadan tedaviye karşıyım. Veterinerlerin hepsi bir değil ne yazık ki.

Hocam bence zaten iyi bir veteriner'e denk gelmek şans işi. Ben bu konuda çok memnunum. Küçük bir yer ama kısırlaştırma operasyonunu vs orada yaptırdım çok candanlar.
kedinizi kendi kedisi gibi görüyor ilgileniyor daha ne olsun.

Hocam bence zaten iyi bir veteriner'e denk gelmek şans işi. Ben bu konuda çok memnunum. Küçük bir yer ama kısırlaştırma operasyonunu vs orada yaptırdım çok candanlar.
kedinizi kendi kedisi gibi görüyor ilgileniyor daha ne olsun.
Benim ilk gittiğim veterinerin asistanı kediye damar yolu açmayı becerememişti. 2 kolunu da şişirmişti hayvanın. Gerçekten şans işi ya

Bu konular neden onaylanır bilmiyorum. Her hayvana uygulanan şey sizin kedinize uygulandığı zaman farklı sonuçlar verebilir. En doğrusu buraya yazmak yerine bir veterinere gitmek olacaktır.
Zaten veterinerle birlikte süreci ilerlettiğimi belirttim. Buraya yazma sebebim aynı durumu yaşan varsa veya başka konuya hakim biri barsa bilgilendirebilir diye düşündüm. Bu kadar niye rahatsız etti sizi?

Zaten veterinerle birlikte süreci ilerlettiğimi belirttim. Buraya yazma sebebim aynı durumu yaşan varsa veya başka konuya hakim biri barsa bilgilendirebilir diye düşündüm. Bu kadar niye rahatsız etti sizi?

Algıda problem var sanırım. Yukarıda belirttiğim gibi aynı durumu yaşayan birisinin uyguladığı yöntemler sizin kedinizde farklı etki gösterebilir. Size naçizane tavsiyem yine de burada yazanlarını dikkate almayın. En doğru bilgiyi size doktorunuz verecektir. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı