Kedilerim yanan sobanın yanında yatmasına rağmen sıcaktan etkilenmiyor

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
Selamlar, 5 tane kedi sahibiyim. Sobayı yaktığımda hepsi sobanın yanına yatıyor bazen kuyruklarını falan değdiriyorlar ama nedense hiç sıcaktan etkilenmiş gibi durmuyorlar, bende zarar görebilirler diye orada yatmalarını engelliyorum. Sizce sobanın yanında yatmalarında bir sıkıntı var mıdır?

Hocam yansalar ilk tepkiyi onlar verir zaten. Tüyleri uzunsa belki ısının erişebileceği kadar uzun temas etmiyor olabilir.

Tüğleri ne uzun ne de kısa. Bazen sobaya yaslanıyorlar ama hiçbir şey yokmuş gibi öylece yatıyorlar orada. Garibime gitti.

Tüğleri ne uzun ne de kısa. Bazen sobaya yaslanıyorlar ama hiçbir şey yokmuş gibi öylece yatıyorlar orada. Garibime gitti.
Sıcak, ev hayvanlarının ekstra hoşuna gidiyor nedense. Zarar görür mü bilmem ama çok hoşlarına gittiğine eminim :)

Anladım, hepinize çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Bir de ben bağ evinde yaşıyorum, buraya başka kediler gelebiliyor. 2 tane büyük bir kedi geldi buraya ve bizim kedilerin yemeklerini yiyorlar bizim kediler nedense bu 2 kediden çok korkuyor. Bu 2 kedinin gitmesi için ne yapmalıyım?

Anladım, hepinize çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Bir de ben bağ evinde yaşıyorum, buraya başka kediler gelebiliyor. 2 tane büyük bir kedi geldi buraya ve bizim kedilerin yemeklerini yiyorlar bizim kediler nedense bu 2 kediden çok korkuyor. Bu 2 kedinin gitmesi için ne yapmalıyım?

Bir tane direk dik ve oraya bir tane köpek bağla. Sizinkiler bile yaklaşamaz. Gelemezler oraya.

Bir tane direk dik ve oraya bir tane köpek bağla. Sizinkiler bile yaklaşamaz. Gelemezler oraya.

Köpek almayı düşünüyorum ama hem annem istemiyor hem de 2 tane köpek sahiplenmiştim ikisi de gençlik hastalığına yakalanıp ölmüştü. Bu sebeple köpek bakmaktan biraz korkuyorum.

Geri
Yukarı