Kedim 2. sefer evden kaçtı

art34

Centipat
Daha fazla  
Kedim 1 ay önce kapıyı açık iken biz görmeden evden kaçtı, onu 3 4 gün içerisinde gece 1 de kapımızın önündeki arabanın altında bulduk yani evi bulabilmiş. Bugün sabah 7 gibi evden kaçtı ve uyandığımda kapının açık olduğunu fark ettim, bir şekilde kapıyı açtığını düşünüyorum. Bu sefer de yolunu bulabilir mi bilemiyorum size danışmak istedim.

Kedim 1 ay önce kapıyı açık iken biz görmeden evden kaçtı, onu 3 4 gün içerisinde gece 1 de kapımızın önündeki arabanın altında bulduk yani evi bulabilmiş. Bugün sabah 7 gibi evden kaçtı ve uyandığımda kapının açık olduğunu fark ettim, bir şekilde kapıyı açtığını düşünüyorum. Bu sefer de yolunu bulabilir mi bilemiyorum size danışmak istedim.

Geri dönerse temizinden bir ceza verin aklı başına gelsin.

Bulup bulmaması biraz şansa bağlı, yolda biri görür a nee güzel kedi der alır gider kedi geri gelemez. Başka kötü ihtimalleri aklıma bile getirmek istemiyorum. Kediniz kısır değilse kısırlaştırın, evden kaçmalarının genelde sebebi çiftleşme oluyor. Kısırsa kapı ve pencerelere daha çok dikkat edin. Çevredeki veterinerlere bilgi verin, kediyi biri sahiplenirse illa veterinere götürür, o da size haber uçursun bulun kedinizi.

hocam geri dönerse bir hafta balkonda dışarının şartlarını sunun yemek falan çok vermeyin. unutmuş o evin rahatlığını.

Kedinin olduğu odayı ve dış kapıyı kilitleyin tabii birdaha bulabilirseniz. Eğer istiyorsa gelir neden gelmesin? Tabii kaçmış kaçan kedi geri gelirmi o da var.

6 gün oldu hala gelmedi gece 1 2'lere kadar camda onu bekliyorum, mahallede 2 kere kedimin kavga sesi geldi ama ona bir şey olacağını sanmıyorum duyduğum gibi cama fırlıyorum ama piyasada yok 2 hafta 1 ay geçse de bulunabilir mi acaba aklıma bana bakışı geldikçe ağlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı