Kedim aşırı korktu

boldy

Centipat
2 tane kedim var. Arkadaşlarıma gösterecektim. 3 aylıktan daha büyüklerdir. Kucağıma aldım, arkadaşımın kucağına götürdüm ve bir dakika sonra üzerine tuvaletini yapmış, yere bıraktığımızda öyleye çok halsiz bir biçimde yattı, ölecek sandım. Çok hızlı nefes alıp veriyordu. Şu an 1 saat falan geçti, kanepede yatıyor. Çok kısa süre oturduktan sonra tekrar yatıyor gözlerini kapatmadan. Bunun nedeni ne olabilir? Lütfen bilenler beni bilgilendirebilir mi? Geri düzelir mi yoksa... Ona iyi gelmesi için ne yapabilirim? 3 kişilerdi ve bana çok fazla korktu gibi geldi. :(

Kediniz daha yavru, bazı kediler kucağı sevmez. Daha size bile yeni yeni alışıyorken başkasının kucağında uzun süre kalmak onu tedirgin etmiş olabilir. Yatmasında problem yok daha küçük olduğu için uyuyup dinlenmeye ihtiyacı var :) Uyandığı zaman onunla oynayın eğer hareketleri normal ise endişelenecek bir durum yok. Günde 3 kere yavru kedi maması ile beslemeyi unutmayın. Aç kalırsa halsizlik yapar.

Çok

Kediniz daha yavru, bazı kediler kucağı sevmez. Daha size bile yeni yeni alışıyorken başkasının kucağında uzun süre kalmak onu tedirgin etmiş olabilir. Yatmasında problem yok daha küçük olduğu için uyuyup dinlenmeye ihtiyacı var :) uyandığı zaman onunla oynayın eğer hareketleri normal ise endişelenecek bir durum yok. Günde 3 kere yavru kedi maması ile beslemeyi unutmayın. Aç kalırsa halsizlik yapar.

Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı