Kedim çok şımarmaya başladı

Zaten öyle yapıyorum her hastalandığında götürüyorum bütün aşıları tam yapıalbilecek her aşısı yapılı ve hiçbir hastalığı olmadı sadece bir kulak sorunu için bile veterinere götürüyorum ciddi bir şey olmasa bile ne olur ne olmaz diye ve zaten bende müneccim değilim ne zaman sıkışacağımı bilemem değil mi koltuklara örtü de serdim ancak bu sefer de mutfak koltuklarını tırmalıyor.

Herkes senin gibi özenip bir şeyler yapmıyor elimden geldiğince de eğitimini verdim zaten verememiş olsam son 1 2 ayda değişmezdi değil mi bir mantık yürüt bakalım.

İnsanların kedisi yoktur, kedilerin insanları vardır. Kediler özgür ruhludur kolay kolay söz dinlemezler. Ne yapmak isterse onu yapar. Eğitimleri çok zor.

Ya 4 yıldır bende kedi ama son 1 2 ayda böyle şeyler yapmaya başladı normalde yapmazdı tamam tırmalama olayları zaten olacak ona bir şey demiyorum çok ama çöplerin içine kafasını bile sokuyor yani. Hatta çöpün içinden bir şeyler alıp çıkardığı bile oluyor.

Zaten kedi konusunda evdeki herkesi uyarıyorum evimde gayet korumalı ancak fileyi bile ittirip çıkıyor nasıl olduğuda şöyle file aslında dayanıklı ama kedi camın önüne yatıyor ve ayakları ile ittiriyor bacak kuvveti çok fazla olduğundan file çok dayanmıyor yani ne yapsak ne etsek kedi gene açıyor.

4 yılda anlamamak değil ilk önce bir yapılan yorumları oku ondan sonra yaz kedi sadece 1 2 aydır böyle bir durumda geriye kalan 3.5 seneden fazla bir sürede neden böyle şeyler yapmadı o zaman.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…