Kedim delirmiş gibi saldırıyor

sistemdeneme

Hectopat
Kek günü
Merhaba, bugün 2 saat önce kedim camdan dışarı bakıyordu ve bir kedi gördü (önceden de görmüştü, bu ilk defa oldu.) Ve ben elimle kucagima kendi kedimi almak isteyince bana hırladı ve kolumu çizdi. Şu anda yüksek seste bağrıyor ve yanına asla yaklastırmıyor 2 saattir. Ne yapacağım ben? Mamasını verdim, hala sakinlesmedi. Kedim 2 yasinda disi, asilari tam, sokak kedisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayvanın bir şey dikkatini çekmiş ve ona bakıyormuş. Sen de ona müdahil olup canını sıkmış ve sinirlendirmişsin. Bir süre kendi haline bırak hayvanı. Daha sonra elini kafasının aşağısından yaklaştırıp sevmeye çalışarak barışabilirsin.

Kısır değilse kızgınlığa girmiş olabilir. Bazı kediler kendi alanını korumak için hiçbir kediyi yaklaştırmıyor, bu yüzden de olabilir. Benim kedim de öyle, eğer yakınına başka bir kedi geldiyse aşırı agresif oluyor, oyuncağını verip sakinleşmesi için tek başına bırakıyorum 1-2 saat sonra sakinleşiyor

Merhaba, bugün 2 saat önce kedim camdan dışarı bakıyordu ve bir kedi gördü (önceden de görmüştü, bu ilk defa oldu.) Ve ben elimle kucagima kendi kedimi almak isteyince bana hırladı ve kolumu çizdi. Şu anda yüksek seste bağrıyor ve yanına asla yaklastırmıyor 2 saattir. Ne yapacağım ben? Mamasını verdim, hala sakinlesmedi. Kedim 2 yasinda disi, asilari tam, sokak kedisi.

Kısırlaştırın, bir kedi bakıyorsan her türlü hayat kalitesini arttırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı