Kedim Fip Hastalığına Yakalandı

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, Kedimiz ölümcül bir hastalık olan Fib hastalığına yakalandı.
Maalesef tedavi ücretleri çok yüksek 4 günde 1700TL'lik aşı olması gerekiyor.
Toplamda 84 gün aşı olması gerekiyor.
Bu kadar pahalı bir ilaca maddi gücümüz yetmiyor nasıl bir yol izlemeliyiz, yardım toplamayı düşünüyoruz yardım sever insanlara yazacağız ama kimler yardım ediyor vesaire hiçbirinin sayfasını bilmiyoruz.
Bilgi verirseniz sevinirim yardımcı olabilecek hayvansever sayfalar hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok geçmiş olsun. Aklıma Haluk Levent geliyor. Ahbap Platformu'na yazmayı deneyin. Onlara göre az bir miktar. Hemen toplanacağını düşünüyorum.

Daha önce iki kedimi fipten kaybettim. Fibin asıl kaynağı bağışıklığın düşmesi bu süreçte bağışıklığını yüksek tutmanız lazım kedinizin evden dışarı çıkmamalı vucut sıcaklığı da düşmemeli. Bahsettiğiniz ilaçta GS-441524 olmalı ki bizim ülkemiz de ilaç yok yurt dışından geliyor ve bu yüzden pahalı. Bu yüzden size Twitter'dan birkaç sayfayı önermek istiyorum orada bu tedaviyi bağışla tamamlamaya çalışan ve bunu atlatan insanlar var görüyorum. Geç kalmadan bir anca onlara yazmalısın vakit kaybetmemelisin tavsiyem bu yönde. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Buradaki insanlar hayvanlar konusunda gördüğüm en yardımsever insanlar en azından ilan açarsan sana destek olup paylaşabilirler. Bol şans dostum umarım kedin tekrardan sağlığına kavuşur.

Yeni konular

Geri
Yukarı