Kedim kayboldu

Dostum kedin nerede kayboldu, nasıl bir kediydi, adı sanı neydi bunları paylaşırsan belki gören duyan olur.
-Esnaflara resmini göster belki bir esnaf almış bakıyordur, bizim buralarda kaçan kediler genelde esnaflardan çıkıyor, dışarıda korkup adamın dükkanına sığınıyor o da yazık diye bakıyor sokağa salmıyor bir şey olmasın diye.
-Veterinerlere git gez anlat olayı bulan biri belki getirmiştir haberin olur.
-Bulunduğun mahallenin ilçenin Instagram hesabı varsa xyzhaber gibi küçük ilçelerde haber kanalları oluyor onlara ulaşabilirsin.
İnşallah sağ salim bulursun.

Dostum kedin nerede kayboldu, nasıl bir kediydi, adı sanı neydi bunları paylaşırsan belki gören duyan olur.
-Esnaflara resmini göster belki bir esnaf almış bakıyordur, bizim buralarda kaçan kediler genelde esnaflardan çıkıyor, dışarıda korkup adamın dükkanına sığınıyor o da yazık diye bakıyor sokağa salmıyor bir şey olmasın diye.
-Veterinerlere git gez anlat olayı bulan biri belki getirmiştir haberin olur.
-Bulunduğun mahallenin ilçenin Instagram hesabı varsa xyzhaber gibi küçük ilçelerde haber kanalları oluyor onlara ulaşabilirsin.
İnşallah sağ salim bulursun.

Veterinerlere haber verdim kayıp diye bizim ilçenin kayıp hayvan ve belediyenin kanallarına Instagram falan hep haber verdim sadece esnaflarla konuşmadım onlarla da konuşuruz.

Merhaba efendim. Tam 1 hafta önce kedim kayboldu. O gece çok yorgun olduğum için camı açık bıraktım ve unuttum. O sıra kedim kaçmış. Ben de maalesef uyumuşum. Sonra 1 2 saat sonra kamera ile baktığımda camın önüne gelmiş fakat uyuduğum için görmedim duymadım. Bu mesajları yazarken gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Her yerde onun silüetini telefonumda fotoğraflarını tuvalette kumunu odamda mamasını görüyorum. Gerçekten çok zor zamanlar geçiriyorum. Belki sizin zamanınızı çaldım kusura bakmayın ama tek isteğim kedimi bulmak ilan falan her şeyi verdim ama hala aran soran yok şimdiden tavsiye verenlere teşekkür ederim.
Geçmiş olsun öncelikle ben de aynısını yaşadım 2 ay önce ben 4 5 saatlik yaşasam da o boşluk hissi tarif edilemez gerçekten ama şansa öğlen üzeri kaybolduğu için direkt ilan astık siteye ve 4 5 saat sonra bir kurye bulmuştu cins kedi olduğu için daha kolay bulundu eğer tekirse fotoğraflı ilan asın ama tekirse sokağa alışkındır geleceğini pek zannetmiyorum hocam maalesef
İnsanlar belki umursamaz diye vermedim İstanbul Esenler menderes metro civarında kayboldu cinsi british bunlar fayda sağlar inşallah yüklenen dosyanın boyutu 4 MB'dan yüksek olduğu için fotoğraf yükleyemiyorum.
Hocam bulunur o zaman çok uzağa gittiğini sanmıyorum birileri sokakta kalmasın diye almış olabilir cins kediler sokak kedileri gibi yemek bulamaz ilana ismini fotoğrafını ve eğer diğer britishlerden ayıran bir özelliği varsa yazın

Merhaba efendim. Tam 1 hafta önce kedim kayboldu. O gece çok yorgun olduğum için camı açık bıraktım ve unuttum. O sıra kedim kaçmış. Ben de maalesef uyumuşum. Sonra 1 2 saat sonra kamera ile baktığımda camın önüne gelmiş fakat uyuduğum için görmedim duymadım. Bu mesajları yazarken gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Her yerde onun silüetini telefonumda fotoğraflarını tuvalette kumunu odamda mamasını görüyorum. Gerçekten çok zor zamanlar geçiriyorum. Belki sizin zamanınızı çaldım kusura bakmayın ama tek isteğim kedimi bulmak ilan falan her şeyi verdim ama hala aran soran yok şimdiden tavsiye verenlere teşekkür ederim.
İlan ver, veterinerlere ve petshoplara fotoğrafını ver, olduğun ilin kayıp hayvan facebook gruplarına ilan ver, mahallede bakkal kasap vs vs bu tarz yemek vs satan yerlere söyle veya esanafa bulurlarsa haber versinler vs, olmadı evin yerini vs biliyorsa geri gelir, ama dişiyse hamile falan kalıpta gelebilir, etrafta kediler veya kedi sürüsü varsa onlara bak.

İlan ver, veterinerlere ve petshoplara fotoğrafını ver, olduğun ilin kayıp hayvan Facebook gruplarına ilan ver, mahallede bakkal kasap vs. Bu tarz yemek vs satan yerlere söyle veya esanafa bulurlarsa haber versinler vs, olmadı evin yerini vs biliyorsa geri gelir, ama dişiyse hamile falan kalıp da gelebilir.

Hocam cins dişi değil erkek dediğim gibi esnaflara haber vereceğim çok teşekkürler tavsiyeniz için.

Geri
Yukarı