Kedim hap yedi

47rapflex

Femtopat
Daha fazla  
Kedim tezgahta duran ağrı kesici hapın kabını parçalamış ve yemiş. Yapmam gereken herhangi bir şey var mı? Bir sorun oluşur mu? (Tamamını yememiş sadece küçük bir parça)

Anormallik göstermediği sürece endişelenmeyin ama gözlem altında tutun bir süre. Sizde daha özen gösterin ilaçların muhafazası için lütfen ayrıca tatlı şeyler kediler asla yememeli. yediğini sanmam çünki acı gelir ağzına atar. veya atmıştır. kediniz bu tür şeyler yapıyorsa stresstedir ilgisizlik ve oyun oynamayan olursa sıkıntıdan yaparlar bu tür şeyleri ,sürekli ev hapsi kedileri sıkar .

Anormallik göstermediği sürece endişelenmeyin ama gözlem altında tutun bir süre. Sizde daha özen gösterin ilaçların muhafazası için lütfen ayrıca tatlı şeyler kediler asla yememeli. Yediğini sanmam çünkü acı gelir ağzına atar. Veya atmıştır. Kediniz bu tür şeyler yapıyorsa stresstedir ilgisizlik ve oyun oynamayan olursa sıkıntıdan yaparlar bu tür şeyleri, sürekli ev hapsi kedileri sıkar.

Anneanneme söylemiştim birçok kez koymaması gerektiğini fakat dinlememiş ve yeniden aynı yere koymuş. Ben zaten onu kaldırmadan kedim parçalamış. Aslında hep seviyorum oynatıyorum fakat ne oynamak istiyor ne de sevilmek. Eve iki tane daha kedi gelmişti o zamandan beri böyle. Galiba veterinere götüreceğiz yarın. Zaten yaş mama ve kuru mama dışında bir şey yemiyor.

Omuz tasması takıp biraz çalıların arasında gezdirin veya bir parkta bahçede sağı solu koklasın işaretlesin. Kedileri ev hapsinde tutmak kendinizi siz nasıl hissederseniz bir hücrede aynıdır esaret kedilerin doğasına aykırıdır. Benim kedim pencereyi kendi açar bahçemize iner özel merdivende yaptım rampa 2 m dilediği kadar kafasına göre takılır, açıkınca da gelir veya akşam olunca sabaha kadar ayak ucumda yatar. Konu komşu, çocuklar hepsi tanır sever. Harika bir prensestir. Altın renkli ve beyaz göğüs tüylü çok güzel sevimli bir kızdır. Bayılırsınız. Uzun tüylüdür.

Anneanneme söylemiştim birçok kez koymaması gerektiğini fakat dinlememiş ve yeniden aynı yere koymuş. Ben zaten onu kaldırmadan kedim parçalamış. Aslında hep seviyorum oynatıyorum fakat ne oynamak istiyor ne de sevilmek. Eve iki tane daha kedi gelmişti o zamandan beri böyle. Galiba veterinere götüreceğiz yarın. Zaten yaş mama ve kuru mama dışında bir şey yemiyor.

Her kedinin karekteri huyu suyu farklıdır. Kedinizin ilgisini çekecek oyunlar vardır bir sopanın ucına 1 m sağlam ince bir IP bağlayın ucunada tavuk veya kuş tüyü bağlayın veya gri bir bez parçası IP çok ince olmasın mum ipi kalınlığında olabilir, kediniz yaşlıysa oyunu azaltırlar gitgide tıpkı biz insanlar belli bir yaştan sonra gençlik evresinden erişkinliğe geçince artık çekici gelmeyen şeylerden uzaklaşırız bu aynıdır kedilerde, kediler huzurlu canlılardır ve bu huzuru bize yansıtırlar ama her şeyin farkındadırlar bizlerin duyamadığı frekans altı sesleri yani bir böceğin ayak seslerini bile duyarlar. Koku almaları bizden kat be kat güçlüdür onların birçok yeteneği biz insanlardan kat be kat üstündür, gece karanlıkta biz göremeyiz tam ama onlar gündüz gibi görürler. Saygı duyulacak canlılardır. Kedilerin yaşadığı bir çevrede zararlılar hemen hemen yok gibidir.
Kedim tezgahta duran ağrı kesici hapın kabını parçalamış ve yemiş. Yapmam gereken herhangi bir şey var mı? Bir sorun oluşur mu? (tamamını yememiş sadece küçük bir parça)

2 yeni kedi geldiyse morali fena bozulmuş rahatsızlığını böyle ifade ediyor küsmüş. Stresse giren kediler sağı solu çizer parçalar anormal davranışlar sergilerler.😖

Son düzenleme:

Geri
Yukarı