Kedim kulak kiri yalıyor

moralman

Decapat
Daha fazla  
Bir gün kulağımı kaşımıştım. Sonra yatağa yattım ve kedim birdenbire kulağımı karıştırdığım parmağımı yalamaya başladı. Bu arada kedim asla parmağımı veya elimi, yüzümü yalamazdı. Hatta hayatımda ilk kez beni yalamış olabilir. Sonra acaba kulak kiriyle mi alakası var diye bir daha yaptım. Gene yaladı. Acaba bunun sebebi ne?

Son düzenleme:
Bir gün duştan çıktım ve kulağımı karıştırmıştım. Sonra yatağa yattım ve kedim birdenbire kulağımı karıştırdığım parmağımı yalamaya başladı. Bu arada kedim asla parmağımı veya elimi, yüzümü yalamazdı. Hatta hayatımda ilk kez beni yalamış olabilir. Sonra acaba kulak kiriyle mi alakası var diye bir daha yaptım. Gene yaladı. Acaba bunun sebebi ne?
Belki kulak kirini yenilebilir bir şey gibi görmüş olabilir 🤣

9674a87ekomikkedicapsneyedik.jpg

Kedinizin kıymetini bilin böyle garip bir kedi bir daha gelmez evrene ya da ben abartıyorum.

Bir gün duştan çıktım ve kulağımı karıştırmıştım. Sonra yatağa yattım ve kedim birdenbire kulağımı karıştırdığım parmağımı yalamaya başladı. Bu arada kedim asla parmağımı veya elimi, yüzümü yalamazdı. Hatta hayatımda ilk kez beni yalamış olabilir. Sonra acaba kulak kiriyle mi alakası var diye bir daha yaptım. Gene yaladı. Acaba bunun sebebi ne?

Hocam şaka maka büyük ihtimalle ona ilginç geldi ve merak ettiği nesneyi farklı yöntemlerle tanımlamaya çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı