Kedim yatağıma tuvaletini yapıyor

kemm

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Kedim 3 yaşında. 2 senedir ara ara yatağıma işiyordu. Bugün okuldan döndüm odama girdim ve yatağımın üstünde bir avuç kaka duruyordu. Tuvaletini sürekli temizliyorum.
Neden böyle yapıyor olabilir?
1 haftadır evde boya yapılıyordu eşyaların yeri vs. değişti bu yüzden yapıyor olabilir aklıma sadece bu geliyor.

Kızgınlık dönemine girmiş.@yagii eğer öyle yaparsa ileride kedide saldırganlık ortaya çıkabilir. Kediniz dişi istiyor hocam :D
Bazı "toksik" hayvanseverler dalga geçebilir veya rahatsız olabilir fakat doğrusu bu.

Hocam doğru dediğiniz ben kendi tecrübemle diyorum bunu ileride kedilerde saldırganlık ortaya çıkıyor.

Kızgınlık dönemine girmiş.@yagii eğer öyle yaparsa ileride kedide saldırganlık ortaya çıkabilir. Kediniz dişi istiyor hocam :D
Kızgınlığın tek belirtisi dışkı değil ki, ama dediğiniz gibi olabilir tabii. Başka yaptığı garip davranışlar var mı?

2 Kedim var, birinden bir pençe yemedim aşırı uysallar. TEKİR kedi olmalarına rağmen!

Kızgınlığın tek belirtisi dışkı değil ki, ama dediğiniz gibi olabilir tabii. Başka yaptığı garip davranışlar var mı?

2 kedim var, birinden bir pençe yemedim aşırı uysallar. Tekir kedi olmalarına rağmen!

Benim kedim Norveç orman kedisiydi fakat mecburen pansiyona verdim. Size göstersem yaralarımı inanmazsınız sanki dikiş atmışlar. Bir de saldırırken alttan yavaş yavaş yukarı doğru tıslayarak ve pençelerini geçirerek saldırıyor.

Benim kedim Norveç orman kedisiydi fakat mecburen pansiyona verdim. Size göstersem yaralarımı inanmazsınız sanki dikiş atmışlar. Bir de saldırırken alttan yavaş yavaş yukarı doğru tıslayarak ve pençelerini geçirerek saldırıyor.
Ben sokaktan aldım :D

Bu arada norveç orman kedilerinin asaletlerine bayılıyorum, harikalar ya!

Tebrik ederim. Benimde 3 kedim var. 1 evimiz onlar için onların evi yani. Kızgınlık dönemi olabilir. Benim büyük kedim tuvaletini başka yere yapardı. Temiz değilse kendi tuvalet yeri. Evet yerleri fazla değiştirmeyin. Alıştığı yer önemli. Yorganıma işerdi eskiden. Kağıda yapıyor küçüklükten alıştırma. Diğerleri kuma yapıyor. Kuma yapanlarda sorun yok. 3 kedim de dişi. Büyük olan kısır sade.

Yeni konular

Geri
Yukarı