Kedimi çaldılar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nedense bu aklıma geldi. Biliyorum pek mizahlık bir konu değil ama nedense atmak istedim.

Veteriner hekime de göstermenizi tavsiye ederim, röntgen çekilsin belki bir yerini kırmış ve ya zehirlemiş olma ihtimalleri de var.

Eğer kedinize değer veriyorsanız boynuna GPS'li tasma takın böylelikle çalınma kaybolma gibi durumda kolayca bulabilirsiniz 2006 yılında köpeğimiz evden kaçmıştı ve İstanbul da bu şekilde bulmuştuk.

Eğer kedinize değer veriyorsanız boynuna GPS'li tasma takın böylelikle çalınma kaybolma gibi durumda kolayca bulabilirsiniz 2006 yılında köpeğimiz evden kaçmıştı ve İstanbul da bu şekilde bulmuştuk.
Veteriner hekime giderek kediye mikroçip de taktırabilirler. Bir zararı yok, pirinç tanesi kadar ve elektriksiz. Ama bu kesin çözüm değil, bu sizin resmi sahibi olmanızı sağlar ve çalınırsa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Ve kaybolursa ve düşük bir ihtimalle iyi bir hayvansever ile karşılaşırsa mikroçip no alıcısı bulunan vet. kliniklerine götürür ve sizi bulur. Ama kesinlikle GPS özelliği bulunan bir tasma tavsiye ederim.

Benim size tavsiyem. İstanbul'dan derhal taşının. Lanetli ve çok pis bir şehir.
Nerede çokluk orada... neyse.
Diyeceğimi dedim.

Geri
Yukarı