Kedimin göz engeli var

yyofc

Hectopat
Makaleler
2
5 Kedim var. 4'ü benim 5. çok yakın bir abimin. Kedinin boynuna kafasına yakın demir bir sandalye düştü 3 gün yoğun bakımda 3-4 günde veterinerde kaldı.
Gözleri çok çok çok az görüyor, çok ama çok az. Kafasını çarpıyor, durmadan ağlıyor. 5 aylık, kucağıma alınca susuyor. Ne yapacağım? Kafayı yiyeceğim düzelme ihtimali varmış. Böyle olursa hayatım boyunca kafayı yerim. Ne yapabilirim ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim 3 kedim var. Geçmiş olsun onunla uyuyun bence büyüyene kadar. Veterinere götürün düzelme ihtimali ve ameliyat seçeneklerini görüşün. Düzelmesse öyle bakacaksınız ömür boyu. Dışarda yaşayamaz iyi bakın ona alışırsınız evlat gibidir.

Teşekkür ederim. Kucağımda Total'de 3-4 saat uyudu benim odamdan bşaka bir yere çıkarmyacağım.

Teşekkür ederim. Kucağımda Total'de 3-4 saat uyudu benim odamdan bşaka bir yere çıkarmyacağım.
Geçmiş olsun. Bu da benim kedim. Ben almadan önceki sahibindeyken balkondan düşmüş ve gözü patlamış. Ameliyatla almışlar. Ardından sahibi almak istememiş kediyi bakımlarından dolayı. Kedinin her gün kulağını temizliyordum. Çenesinin altından siyah parçacıklar çıkıyordu, onları temizliyordum. Bir de iskelet sistemi hasar gördüğü için ilk 5-6 ay dokunmamamız önerildi kediye. Bu şekilde bakımını yaptım ve şu an iyi çok şükür. Siz de sağlıklı bakarsanız kedi toparlar. Kediler yaralanmalarda kolay ölmezler, genelde susuzluk, ani şok veya ciddi hastalıklarda ölüyorlar.

Bu noktada veterinerin doğru teşhis koyması ve doğru muayene çok önemli.

WhatsApp Image 2020-04-10 at 13.14.32.jpeg

Geçmiş olsun. Bu da benim kedim. Ben almadan önceki sahibindeyken balkondan düşmüş ve gözü patlamış. Ameliyatla almışlar. Ardından sahibi almak istememiş kediyi bakımlarından dolayı. Kedinin her gün kulağını temizliyordum. Çenesinin altından siyah parçacıklar çıkıyordu, onları temizliyordum. Bir de iskelet sistemi hasar gördüğü için ilk 5-6 ay dokunmamamız önerildi kediye. Bu şekilde bakımını yaptım ve şu an iyi çok şükür. Siz de sağlıklı bakarsanız kedi toparlar. Kediler yaralanmalarda kolay ölmezler, genelde susuzluk, ani şok veya ciddi hastalıklarda ölüyorlar.

Bu noktada veterinerin doğru teşhis koyması ve doğru muayene çok önemli.

Eki Görüntüle 600281
Mükemmelsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı