Kedimin göz rengi değişir mi?

513000

Centipat
Bu dünyalar tatlısı kedim 7 aylık yakında 8 aylık olacak. Gözü gökyüzü mavisiydi ama fotoğraftaki gibi gözünü dıştan yeşilleşmeye başlamış gibi. Kediler büyürken göz rengi değiştirir mi? Ayrıca siz de kedinizi atın da güzellikler görelim çok seviyorum kedileri.

IMG_20230417_150138.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dünyalar tatlısı kedim 7 aylık yakında 8 aylık olacak. Gözü gökyüzü mavisiydi ama fotoğraftaki gibi gözünü dıştan yeşilleşmeye başlamış gibi. Kediler büyürken göz rengi değiştirir mi? Ayrıca siz de kedinizi atın da güzellikler görelim çok seviyorum kedileri.

Eki Görüntüle 1743591
Değişir biraz. Ama çok değil.

IMG_20230404_233545.jpg

Uzaylı gibi benim kedi.

Çok tatlı bende istiyorum ama şu şartlarda zor. :)
Hocam tekir alabilirsiniz. Ben de tekir besliyorum. Arada bir kaçmaya çalışıp kuduruyor ama çok güzeller.

Genelde kedilerin gözü ilk gözü açılırken değişir. Ondan sonra gözünün değiştiğini görmedim. Yani doğduğunda ki renk kalmaz sonradan kendi rengine gelir. O yüzden değişceğini sanmıyorum.

Eki Görüntüle 1743630
Benim kedinin göz rengi açılmıştı. Başta koyu yeşil gibiydi, şu anda açık yeşil.

Hocam tekir alabilirsiniz. Ben de tekir besliyorum. Arada bir kaçmaya çalışıp kuduruyor ama çok güzeller.

Benim kedinin göz rengi açılmıştı. Başta koyu yeşil gibiydi, şu anda açık yeşil.
Vallaha keşke mevzu almakla bitse. Gidip hemen barınaktan sahiplenirim. Ama iş almakla sahiplenmekle bitmiyor. Maması, kumu vs. insanı yoruyor.

Geri
Yukarı