Kedinin ağzının kenarında tüylerinin olmaması nedir?

EBRAR3310

Centipat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HDD
932gb

SSD
447 gb crucial bx500

Ekran kartı gpu
Radeon rx 580

Anakart
Asus tuf h310m-plus

İşlemci
İntel core i 5-9400f
Daha düne kadar hiçbir şeyi yoktu, bu sabah bunları fark ettim. İnternette bulaşıcı falan yazıyor. Daha önce gören, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

IMG_20240520_124243_483.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Veteriner teknikeri olarak söyleyeyim mantar olabilir veteriner hekiminize götürün gerekli tedaviyi yapsın ayrıca mantar hayvanlardan insana geçebilir dikkatli olun.

Veteriner teknikeri olarak söyleyeyim mantar olabilir veteriner hekiminize götürün gerekli tedaviyi yapsın ayrıca mantar hayvanlardan insana geçebilir dikkatli olun.

Çok teşekkür ederim fakat dün bir sıkıntı yoktu. Bu sabah olmuş. Gece 1 gibi evden kaçmıştı yara olabilir mi?

Yara olsaydı kızarıklık kanama vs. olurdu mantar olma ihtimali daha yüksek.

Teşekkürler.

Hocam, veteriner dedi ki buralarda pek mantar çıkmaz, zaten şekli de pek benzemiyor bir yere sürtmüş dedi. Balkonumuz pek yüksek değil evden kaçarken balkonu kullanmış pek yüksek değil fakat ağız kısmını bir şekilde sürtmüş.

Son düzenleme:
Hekim söylediyse doğrudur kızarıklık ve yara olmadığı için bir de fotoğraf olunca pek anlayamadım öyle olduğunu. Sevindim adınıza.

Geri
Yukarı