Kedinin Eli Aşırı Yalamasının Sebebi Nedir?

eymenvevo

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 aylık civarındayken bir kedi sahiplendim. İyi bir ortamda büyümüş bir kediydi. Cins kedi değil ama dünyanın en şirin kedisi. En başlarda da vardı bu. Sürekli elimi yalıyor. Mesela sevmeye başlıyorum kafasıyla elimi yalamanın yolunu arıyor ve durmaksızın yalıyor. Mesela kafasını iki elimle böyle avcuma sıkıştırıp seviyorum öyleyken bile kafası sabit dilini çıkartıp yalamaya çalışıyor. Kısacası elim ona yaklaştığı an yalamaya çalışıyor. Aşırı oyuncu bir kedi aşırı ilgi isteyen bir kedi belki ilgi istediği içindir diyeceğim fakat çok ilgilendiğim bir gün olsa da, uyuyor olsa da, ben onu oksamaya basladıgımda hemen elimi yalamaya çalışıyor. Bir çeşit tik falan olabilir mi yoksa sağlık problemi olma ihtimali var mıdır anlayan birisi cıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevdiğinden yalıyordur. Benimki de öyle, uykusunda sevmeye başladığım gibi yalıyor. Ya da uyurken gidip yanına yatıyorum hemen yalıyor.

Kedi seninle daha fazla vakit geçirmek istediğinde elini yalar, galiba bu aralar senin bazı meşguliyetin var kedi ile beraber fazla vakit geçiremiyorsun. Bana vakit ayır demek istiyor hepsi bu.

Bugün denk gelmiştim bu videoya. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı