Kedinin gözünde bir şey var

sfemnksbk3

Hectopat
Merhaba. Kedimin gözünde bir şey var. 1 hafta önce başladı sanırım. Nasıl bir yol izlemeliyim? Veterinere götüremem.

IMG_20230218_075258~2.jpg

IMG_20230218_075258~3.jpg

Buna bakar mısın
Hani sabah uyanınca falan göz pınarında bir şeyler olur ya insanların, muhtemelen bu da öyle. Hasta olmuş olabilir. İlaç kullansa iyi olurdu. İlerlerse ve daha küçükse gözü kapanabilir. En kötü ufak yumuşak bir peçete/tuvalet kağıdı ile incitmeden almaya çalış. Kurumadıysa alabilirsin.

Veterinere götürecek durumun yoksa hayvan besleme.

Sana soracak değilim. Besleyip beslemeyeceğimi. Konuyla ilgili bilgin yoksa yorum yapma. Boş yorum yapıyorsun. Boş insanlar boş yorum yapar.

Forum ölmüş. Bayağı gereksiz insan doluşmuş. Tam delirmelik aklı yok fikri var. Konu kaldırılabilir. Başka bir yerden yardım aldım. @Marla Singer ameliyat ile kullanmadığın organını aldır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230219-040205.png
    Screenshot_20230219-040205.png
    270,4 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Veterinere götürecek durumun yoksa hayvan besleme.

Neden bu kadar gereksiz bir yorum yapmayı istedin her insanın iyi durumu olucak diye bir kural yok şu şeyden vaz geçin zenginmiş hayvan besler fakirmiş besleyemez orası seni ilgilendirmez o hayvanı için gerekirse bir şeyini satar yine de bir şeyini alır o kafada olmayın zaten Allah rıskını veriyor hiç merak etme.

Neden bu kadar gereksiz bir yorum yapmayı istedin her insanın iyi durumu olucak diye bir kural yok şu şeyden vaz geçin zenginmiş hayvan besler fakirmiş besleyemez orası seni ilgilendirmez o hayvanı için gerekirse bir şeyini satar yine de bir şeyini alır o kafada olmayın zaten Allah rıskını veriyor hiç merak etme.
Rıskını verseydi veterinere götürecek durumu olurdu. Bakamayacağın çoçuğu yapmadığın gibi hayvanıda beslemeyeceksin.

Merhaba. Ben bu durumu biliyorum. Küçükken kalkınca gözümü açamazdım. Çok çapaklanırdı. Bir peçete al ve demlenmiş çay al. Ona sür peçeteyi. Sonra da kedinin gözünü sil. Bütün kir gider umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı