Keenetic, Ağ ve İnternet Erişim Pazarını Büyütüyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Keenetic vefa tarhan

Keenetic, 2021’de online satış noktaları ve katma değer üreten bayilerle büyümeye devam edecek. Kuruluşunun 2.yılını, aktif olarak Türkiye pazarında faaliyete başlamasının 1.yılını geride bırakan Keenetic, Türkiye’de ağ ve internet erişim pazarını büyütüyor. Ev ve KOBİ’lerde ağ ve internet erişimine yeni bir bakış ve kalite getiren Keenetic, online pazarda ilk yılda yüzde 40’lara ulaşan pazar payına […]

Devamı: Keenetic, Ağ ve İnternet Erişim Pazarını Büyütüyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Plyra

Kilopat
Makaleler
5
Yer
KEBAB WONDERLAND
Bu marka neden yurtdışındaki başka ülkelerde yok? Türkçe olmayan herhangi bir incelemesini bulamadım.
Genel olarak Hong Kong ve Rusya, Türkiye pazarlarında satış yapıyorlar.

Keenetic Giga kullanan birisi olarak çok memnunum. Diğer modemlerde düzgün firmware, root şifresi ararsınız. Keenetic'de muazzam bir yazılım desteği var, sıkça güncelleme alıyor. Eğer ayarları kurcalamayı seven biriyseniz aradığınız modem tam olarak bu. İşletim sistemi tamamen modüler, lego gibi, kullanmadığınız parçaları silebiliyorsunuz.

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
6
Yer
crazyreign ile ARGB şöleninde
Genel olarak Hong Kong ve Rusya, Türkiye pazarlarında satış yapıyorlar.

Keenetic Giga kullanan birisi olarak çok memnunum. Diğer modemlerde düzgün firmware, root şifresi ararsınız. Keenetic'de muazzam bir yazılım desteği var, sıkça güncelleme alıyor. Eğer ayarları kurcalamayı seven biriyseniz aradığınız modem tam olarak bu. İşletim sistemi tamamen modüler, lego gibi, kullanmadığınız parçaları silebiliyorsunuz.
Ben Omni DSL kullanıyorum zaten. :D Bayağı bir inceleme izledim fakat hiç yabancılara ait inceleme bulamadım. Dediğiniz gibidir yüksek ihtimalle. :D

Bir de ben hayatımda böyle güzel yazılımı olan modem kullanmadım. :) Gerçekten uğraşmışlar.

Yukarı