Keenetic carrier DSL AC1200 modem nasıldır?

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
ASUS modem almıştım yazılım özürlü bir cihazmış kendisi 1.805 sürümünü kurdum şimdilik sorun yok gibi ama ben bu modeme ısınamadım. Kneetic modem almak istiyorum ama FN tuşu sadece kapat özelliği var diyorlar detaylı bilgi de yok acaba uzun basınca kapatıp uzun basınca açıyor mu? Ona göre alacağımda.

ASUS modem almıştım yazılım özürlü bir cihazmış kendisi 1.805 sürümünü kurdum şimdilik sorun yok gibi ama ben bu modeme ısınamadım. Kneetic modem almak istiyorum ama FN tuşu sadece kapat özelliği var diyorlar detaylı bilgi de yok acaba uzun basınca kapatıp uzun basınca açıyor mu? Ona göre alacağımda.
Almak istediğiniz modemi kullanıyorum şuan gayet güzel kaliteli bir modem hocam. WİFİ iletimi gayet iyi modem arayüzü çok iyi bir şekilde basitleştirilmiş ve kullanışlı hale getirilmiş. Ekstra bir ayar istiyorsanız bir çok ayarı yine modem arayüzünden aktifleştirmenize izin veriliyor. FN tuşu bulunuyor ve FN tuşu için görevleri kendiniz atayabiliyorsunuz. Onun dışında modemin üzerinde wifi açıp kapama tuşu, arkasında reset tuşu sağ tarafında bir fn tuşu ve usb girişi bulunuyor. Yine bu tuşların görevlerini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz (reset tuşu hariç).

1.jpg

Bende Extra DSL modeli var. Ve sayfasına bakınca aslında Carrier DSL aynısının laciverti gibi duruyor.

FN tuş işlevinde kapatmayı göremedim ben. Yeniden başlatma var. 7/24 açık kullanıyorum. Ayda yılda bir kapatıp açmam gerektiğinde güç bağlantısını kesiyorum. Modemi yerleştirdiğim yer açısından daha rahat. Arayüzdeki yeniden başlatma butonu tam olarak aynısını mı yapıyor bilmiyorum.

1680608512246.png

1680608547281.png

Bende Extra DSL modeli var. Ve sayfasına bakınca aslında Carrier DSL aynısının laciverti gibi duruyor.

FN tuş işlevinde kapatmayı göremedim ben. Yeniden başlatma var. 7/24 açık kullanıyorum. Ayda yılda bir kapatıp açmam gerektiğinde güç bağlantısını kesiyorum. Modemi yerleştirdiğim yer açısından daha rahat. Arayüzdeki yeniden başlatma butonu tam olarak aynısını mı yapıyor bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1726819
Eki Görüntüle 1726821
Carrier DSL ile Extra DSL aynı modemdir hocam. Aynı modemin Rusya için adı Keenetic DUO, Avrupa için Keenetic Carrier DSL, Türkiye içinse Keenetic Extra DSL olarak adlandırılmıştır. Aynı modem farklı isimlendirme yapmışlar bölgeler için nedeni bilinmez.

Herkese teşekkür ederim. Bu modem nasıldır AC51 gibi yazılım problemli mi?

Keenetic daha iyi bir tercih olacaktır hocam. Yazılımsal olarak arayüz olarak keenetic çok daha iyi ve temiz bir ürün. Asus AC55U'da fazlaca ısınma sorunu var diye biliyorum.

Geri
Yukarı