Keenetic cihazlar ile mesh yapısı oluşturmak

Emrecandan

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhabalar, evime Keenetic Air ya da Keenetic City ile bir mesh yapısı oluşturmak istiyorum. Bu 2 cihaz veya farklı Keenetic cihazlarla evinde mesh yapısı oluşturan varsa çekim gücü, internet hızı, gecikme vb. konularda deneyimlerini aktarabilir mi?

Merhaba, mesh sistemi kurmak istiyorum. Şu an extra DSL var ve bir bilgisayarımı FTP olarak kullanıyorum. (Kablo ile bağlı) Air alsam bilgisayarı Air'e bağlasam yine çalışır mı? Yeni eve taşındık ve odama kadar DSL kablosu gelsin istemiyorum.

Merhaba, mesh sistemi kurmak istiyorum. Şu an extra DSL var ve bir bilgisayarımı FTP olarak kullanıyorum. (Kablo ile bağlı) Air alsam bilgisayarı Air'e bağlasam yine çalışır mı? Yeni eve taşındık ve odama kadar DSL kablosu gelsin istemiyorum.

Evet çalışır, Air cihazınızı genişletici olarak kurup hem kablosuz hem de kablolu bir şekilde bağlantı yapabilirsiniz.

18 adet Keenetic cihazım var. Neredeyse tüm modelleri kullanıyorum. Size yardımcı olmak isterim.

Ayrıca TG grubumuza da bekleriz.
Merhaba, ben 15 dış mekan ile 15 iç mekan cihazı kullanarak bir mesh ağı oluşturmak istiyorum.
Bu ağa 2 veya 3 farklı internet girişi sağlayıp her birini ayrı bağlanılabilir tutmak istiyorum. 20 adet gateway ile beraber 60'a yakın cihaz bağlanacak wi-fi ağına. Yılda bir iki defa olmak sureti ile 200 bağlantıya çıkabilir bu sayı. Bant genişliği ve trafik kapasitesi yeterli bir sistem nasıl kurulur?

Geri
Yukarı