Keenetic Extra DSL AC1200 nasıldır?

Makaleler
110
Merhaba. Turknet VDSL2 internete sahibim. 80 Mbps'lere kadar indirme hızları görebiliyorum. Eski ISS'mden kalan Turk Telekom Zyxel 11AX modem var. Hem Wi-Fi performansı kötü hem de artık yük altında reset atıyor.

Keenetic Extra DSL AC1200 modeli nasıldır? Keenetic Omni DSL N300 modelini de gördüm? Aralarında, fiyat farkını hak eden bir özellik var mıdır? Evim 140 m2 civarı ve uzak odalarda da internet ihtiyacı oluyor?

Bu iki model dışında da önerilere açığım, ancak fiyatı 1000 TL'yi geçmezse iyi olur.

Güzel modemdir. 4 antenli ve Dual Band özelliği var. Kendim Omni DSL kullanıyorum.

Konuyu açarken 85 Mbps demiştim ama şimdi sorgulama yapınca, maksimum alabileceğim hızın düşürülmüş olduğunu gördüm:

1649707106438.png

Yazdan beri 80 bandında kullanıyordum hattımı. Ne oldu da düştü anlamadım.

@SideWinder hocam, port kaynaklı olabilir. Mevcut olan portunuzu kaybetmeyin. Zaten kaybetmeden de istediğiniz yere geçebilirsiniz. Ben de Millenicom'dan Netspeed'e geçtim.

@SideWinder hocam, port kaynaklı olabilir. Mevcut olan portunuzu kaybetmeyin. Zaten kaybetmeden de istediğiniz yere geçebilirsiniz. Ben de Millenicom'dan Netspeed'e geçtim.

1649707334762.png

Başka bir konu açtım oradan devam edelim bu tartışmaya.

Onun dışında genel olarak Keenetic modem güzel duruyor. Amazon tarafından satılan bir versiyonunu bulabilirsem, alacağım zira iadesi kolay oluyor; beğenmezsem.

Geri
Yukarı