Keenetic Extra DSL AC1200 sürekli DSL kesiliyor

20 yıldır 1-16 hız arası internet kullanıyordum. 7 cihaz var artık internet yetmediği için 2 dakika önce TurkNet'e geçiş yaptım ve sonunda 35 hıza geldim, Allah'ım gözlerime inanamıyorum 4K video izliyebiliyorum yuppi :) ama 7 cihazın sadece 5 tanesi gözüküyor, 2 tane Samsung S3 yok halbuki bağlı internete giriyor şu an.
Bilgilendirme: Bu sorunu ADSL internet kullanırken yaşıyordum dün itibarıyla TurkNet'in 100Mbps VDSL paketine geçtim ve modemde sadece DSL teknoloji kısmını otodan VDSL'ye aldım ve 10 dakikada 1 kopan bağlantı 10 saat geçti hiç kopmadı umarım böyle devam eder.

Son düzenleme:
Benim de kırmızı ışık yanıyor dediğini ayarları yaptım. Işık söndü ama 2-3 mbit alıyorum şimdi de(internetim 50mbps) eski haline döndürdüm yine aynı.
@toreador34

Dosya Ekleri

• A1C5CF52-64AF-492B-B292-D92E1987F526.jpeg
    A1C5CF52-64AF-492B-B292-D92E1987F526.jpeg
    303,7 KB · Görüntüleme: 30
Benim de kırmızı ışık yanıyor dediğini ayarları yaptım. Işık söndü ama 2-3 mbit alıyorum şimdi de(internetim 50mbps) eski haline döndürdüm yine aynı.
@toreador34
Testi kablolu yaptıysan ve modemi yeniden başlattıysan hattında problem var gibi duruyor. Download düşük ama uploadda sorun yok. İç kabloları kontrol ettikten sonra bir problem yoksa ve düzelmediyse arıza kaydı oluşturmalısın.

@toreador34
Merhaba hocam bende Keenetic Hopper DSL mevcut ve sık sık bağlantı kopması olmakta. Bu konu hakkında bana da yardımcı olur musunuz?

Cihazı yeni kullanmaya başladıysanız hat değerlerinizi kontrol etmenizi öneririm.
Cihazı önceden beri kullanıyor, sorunu yeni yeni yaşıyorsanız en son değil ondan bir önceki yazılım sürücüsünü indirip kurmanızı öneririm.

@keremkarakaya
Hocam cihazı yeni aldım ve kullanmaya başladım

En kısa sürede çözüm için mesai saatleri içerisinde Keenetic çağrı merkezini aramanızı öneririm.
Bir sorun yaşadığım zaman direkt çağrı merkezinden destek alıyorum. Şimdiye kadar hiç sorunu çözmek için uğraşmadım, anında yardımcı oluyorlar. Öneririm.

Geri
Yukarı