Keenetic Extra DSL her 5-10 dakikada bir kopuyor

ArdaXL

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Oyuncu
Keenetic modemim bugüne kadar sorunsuz çalışıyordu. Bugün şiddetli bir yağmurun ardından modem tabiri caizse kafayı yedi, modem sürekli turuncu yanıp duruyor(dünya simgesi) + kopup duruyordu. Bu nedenli teknik aksaklıklardan dolayı Online derslerime erişemedim. Sizce bu problem neden oluşuyor olabilir? Attığım ekte ilk seferinde “kabloyu kontrol ediniz.” yazıyordu. Şimdi DSL ısp yerinde ağ için bekleniyor yazıyor.

Modemden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Sokaktaki kutu, kablo bağlantıları veya altyapı ile alakalı olabilir. Başka modemle deneme imkanınız var mı? Başlık biraz yanıltıcı olmuş.

Modemden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Sokaktaki kutu, kablo bağlantıları veya altyapı ile alakalı olabilir. Başka modemle deneme imkanınız var mı? Başlık biraz yanıltıcı olmuş.
Başka modemim olmadığı için deneyemeyeceğim fakat sizin dediğiniz gibi olabilir, Kaç aydır elektrik kopması olsa bile cayır cayır çalışan modemin birden gitmesi beklenemezdi, Olay şöyle: Okuldan geldiğimde online dersim için bağlanacaktım baktım bütün uygulamalarda “Server Not Found” uyarısı alıyorum. Baktım modeme turuncu yanıyor. DSL ISP yeniden başlatıyorum arada bi gelip gidiyor kesik kesik.

Yeni konular

Geri
Yukarı