Keenetic Extra DSL İnternet hızı 1 Mbps'e düşüyor

Bende kopma oluyordu. Destektekiler bu sürümü önerdiler. Kopma olmadı. Daha da güncellemedim, güncellemem de.

Bu sürümü kurmadan önce eskisinin yedeğini alın. Yedeğini almanıza rağmen modemin geri dönmenize izin vermeme ihtimali var. Belki de şu an kullandığınızdan daha eski bir sürüm olduğu için bunu kurmanıza da izin vermez. Kafasına göre takılıyor modem.

Hocam vallahi ben de omni kullanıyorum. Ancak şu ana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ama imkanınız varsa başka modemle deneyin.
Zaten kopma sorunlarından ötürü ASUS'dan geçtim. Bunda da kopuyor.
Hocam Omni DSL için yok mudur? Hep özelleştirilmişleri verenler Extra DSL kullanıyor.
Bir de siz nasıl dosyaları alıyorsunuz? Bana sürekli alttakinden yazıp duruyorlar.

ya bu kopma olayının temelinde yatan sebeplerden biri şu. altyapım 44mbps destekliyordu 50 lik pakete geçiş yaptık 44-45 görüyorduk ama o kısa süreli kopmalar yaşanıyordu. ne yapıldıysa çözülmedi. sonra hızı 35 e çektik arıza ekipleri tarafından. sorun çözüldü. tek bir kopma yaşanmadı. altyapının desteklediğinden yüksek hızda paket alınıp bağlatıldığında o hızı vermeye çalışırken sistem altyapı desteklemediği için yolda kopma yaşanıyor demişti arıza ekipleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…