Keenetic Extra DSL kablosuz bağlantıda paket kaybı mı var?

• Konuyu başlatan Raba
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 696

Raba

Decapat
Arkadaşlar TTNET 50 Mbps VDSL2 kullanmaktayım. Valorant'ta rakip oyuncuların çok seri hareket edip birim zamanda 3 birim bende önde olmasını buna bağlıyorum. Ticket attığımda destek ekibi ping plotter ile tarama yapmamı istedi sonuçları ek olarak bırakıyorum. Sizce paket kaybı mı yaşıyorum ne yapmam gerekir?

Kablosuz bağlantı olarak kullanıyorum.
Cihazım:
Lenovo Ideapad Intel Core i5 10300H 8 GB 512 GB SSD GTX1650 Ti 15.6" FHD Taşınabilir bilgisayar 81Y400D9TX
Modem:
Keenetic Extra DSL

ping 1.png

ping 2.png

modem.png

hız.png

loss.png

Oyun içerisinde bunun için bir ayar var. Bunu görebildiğiniz. Ayarlar>Görüntü>Nitelikler>Kaybolan Paketler (Toplam) ve Paket kaybı.

Paket kaybı yüzdeliğini grafik olarak açtınız mı peki? Grafiği de açın bir kopya veya spike rush girin. Bunu yaparken videoya alın ki oyun sonrasında grafiği inceleyebilin.

Paket kaybı yüzdeliğini grafik olarak açtınız mı peki? Grafiği de açın bir kopya veya spike rush girin. Bunu yaparken videoya alın ki oyun sonrasında grafiği inceleyebilin.
Onu yapmadım. Teşekkür ederim deneyeceğim. Çözüm olarak ne yapılabilir? Keenetic Destek ekibine de mesaj attım. Riottanda cevap bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı