Keenetic Hero DSL vs TP-Link Archer VR2100

Merhaba sanırsam Keenetic Hero DSL aldınız şu zamana kadar kullanımlarınız hakkında durum nedir acaba?

genel olarak memnunum çok detaylı ayarlar var ev kullanıcısı olarak anlamak zor olabilir. ama misafir ağı , ev ağında kayıtlı veya kayıtsız kişilerin yönetmek güzel internet hızlarını hangi saat aralığında intnernet kullanabileceklerini ayarlayabiliyorsunuz özellikle çocuklu evler için güzel olacağını düşünüyorum. ısınma problemi yaşamadım ama bazen bir ayar yapıyorum hızım 110 a çıkıyor bazen 95 de kalıyor dsl kablomda ek bağlantı var kablo çıplak onla alakalı olabilir diye düşünüyorum. telefon uygulaması sayesinde kimlerin bağlı olduğunu vs görebiliyorsunuz uzaktan bazı ayarları yapabiliyorsunuz. Evde ki eski modemim 2.4 ghz de cok düşük hız veriyordu özelikle onun için değiştirdim o sorunumu çözdü ama onun için bu kadar para vermeye gerek yoktu bence. elinizde çalışan bir modem varsa değiştirmeyin derim ne zaman bozulur kırılır o zaman kesinlilkle keenetic tavsie ederim görüntü olarakta çok güzel tv nin yanına koydum gayet güzel oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı