Keenetic İnternet Güvenliğinden Reklam Engelleme kullanmak güvenli mi?

Vitaesmourte

Centipat
Arkadaşlar, Keenetic İnternet Güvenliği sayfasından Yandex Standart'ı kullanıyorum. Sizce bu güvenli midir? Ben bu dns'yi modem arayüzünde sadece telefonuma ayarladım. Verilerim üçüncü taraflarla paylaşılır mı? Sonuçta ben Yandex'i telefonuma indirmedim sadece modemden reklam engelleme yaptım. Çünkü Yandex indirseydim bana kullanıcı sözleşmesini sorarlardı ben de okurdum onaylardım ama burada direkt bir tıklamaya bakıyor :D bir tıklamayla Yandex DNS kullanıyorsun ve telefonuma Yandex uygulamasını indirmemiş olmama rağmen :D Bu noktayı anlayamadım. Yardım ederseniz çok sevinirim Sağ olun

Dosya Ekleri

• keenetic.png
    keenetic.png
    71,8 KB · Görüntüleme: 22
Arkadaşlar, Keenetic İnternet Güvenliği sayfasından Yandex Standart'ı kullanıyorum. Sizce bu güvenli midir? Ben bu DNS'yi modem arayüzünde sadece telefonuma ayarladım. Verilerim üçüncü taraflarla paylaşılır mı? Sonuçta ben Yandex'i telefonuma indirmedim sadece modemden reklam engelleme yaptım. Çünkü Yandex indirseydim bana kullanıcı sözleşmesini sorarlardı ben de okurdum onaylardım ama burada direkt bir tıklamaya bakıyor :D bir tıklamayla Yandex DNS kullanıyorsun ve telefonuma Yandex uygulamasını indirmemiş olmama rağmen :D Bu noktayı anlayamadım. Yardım ederseniz çok sevinirim Sağ olun

Sadece DNS adresini kullanıyorsun paylaşılacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı