Türkcell Reklam SMS'lerini engelleme

Makaleler
36
Yer
Sakarya
Burada verdiğim linkten Türkcell şifreniz ile giriş yapıp gelen reklam amaçlı SMS'ler devre dışı veya etkinleştirebilirsiniz.
TURKCELL

sms engelleme.jpg

Özellikle numarasız reklamlar, duygu sömürücüler (Kimse Yokmu, vb.) bezdirmişti... Bu gibi kurumlara daha önce 10'larca gez yardım ettim ancak boşuna yaptığımı anlayıp nevaleyi kestim. Ama kurtulmak pek mumkün olmadı. Gerçi Tükcell'den de yarım alabilirdim belki, ama uğraşmak istemedim sanırım.

Murat hoca, bu ayarlaeı uyguladığımda numarasız yani yanlızca isimle gelen reklam, vb. de engelleniyor mu?

Ora belirttiği gibi şirketlerden vb. reklamları da engellediği bildiriyor. Yani sen hepsinin seçeneğini kaldır hiç gelmesin :) Eğer bunları yapmana rağmen ve diğer önlemleri ve firmaya bildirmene rağmen yine gelirse çözüm basit:
Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi

Superonline dışında hiçbir turkcell servisini kullanmam, sagolsunlar Turkcell TV üstünde ne zaman bi film olsa mesaj atıp şu filmimiz var derler. Daha bunun gibi birsuru firma atıyor. Ama zamanlarda çok çok azaltiniz bu tur mesajlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı