Keenetic modem beyaz adaptör duvara monte etmek

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Selam arkadaşlar. 12 Volt 1 amper beyaz renkte adaptör gerekiyor. Keenetic ürünler kullanıyorum. Ayrıca duvara monte etmeyeceğimden dolayı adaptörü aldıktan sonra kablosunu bayağı kısalttırıp, adaptörün üst kısmına modemi sıkı sıkıya tutacak bir bölme yaptıracağım.

12Volt1Amp-800x800.jpg

Beyazla işaretlediğim yere plastikten bir şey yaptırıp modemi sağlam bir şekilde oturtmak istiyorum.
Akrilik boya ile boyamayı tavsiye eden olmuş herhangi bir şekilde zararı olur mu?

Son düzenleme:
Hocam, dediğiniz hiç mantıklı değil. Modemlerin zaten duvara asılmak için yerleri var. Dübel ve vida ile olur. Adaptör kablosunu kesmek hiç mantıklı değil.

Hocam, dediğiniz hiç mantıklı değil. Modemlerin zaten duvara asılmak için yerleri var. Dübel ve vida ile olur. Adaptör kablosunu kesmek hiç mantıklı değil.
Herhangi bir elektrikçi kolayca halledebilir kabloyu kısaltabilir. Ev benim olsa asayım duvara fakat durum farklı.
Adaptörün üzerine nasıl birşey yaptırabilirim modemi sağlam tutması için?

Kabloyu kesmeye gerek yok. Rulo yapıp kısaltabilirsiniz. Modemi de çift taraflı bant ile duvara monte edebilirsiniz. Yine de düşme ihtimali var.

Başka bildiğim yöntem yok. Arkadaşlar da baksınlar.

Geri
Yukarı