Keenetic modemin şifresini kırıyorlar

Şifrem uzun ve karmaşık sayı, büyük- küçük harf ve noktalama işaretleri var. WPS de kapalı ama yine de kırıyorlar. Modem arayüzüne benden başkası giremiyor o özelliği kapattım. Müşteri hizmetleri de telefonu açmıyor. Kayıtsız kullanıcıları engelleme ayarı yok bu modemde bulamadım onu.

Saydığınız programlar çok kompleks şifreleri dahi kırabiliyor mu? Ben en son şifre kırma programı kullandığımda anca alieymen2003 gibi basit şifreleri kırabiliyordum, ki o da 10 sene önceydi ama...
Hocam bunlar şifre kırma programları değil Kali Tool'ları. Ne kadar kompleks olursa olsun elindeki wordlistte o kadar kompleks ise kırabilir ama dediğim gibi normal bir klavyede direk bulunmayan garip şeyler koymak bulmasını çok zorlaştırır. 10m+ kelimelik wordlistler oluşturuyorlar mesela. Ama bunu yapması için güzel bir kali tools bilgisine sahip olması gerekir.

Hocam bunlar şifre kırma programları değil Kali Tool'ları. Ne kadar kompleks olursa olsun elindeki wordlistte o kadar kompleks ise kırabilir ama dediğim gibi normal bir klavyede direk bulunmayan garip şeyler koymak bulmasını çok zorlaştırır. 10m+ kelimelik wordlistler oluşturuyorlar mesela. Ama bunu yapması için güzel bir kali tools bilgisine sahip olması gerekir.
Cahilliğime verin hocam :( Açıklamanız için teşekkür ederim...

Yeni konular

Geri
Yukarı