Keenetic Omni DSL İnternete Girmiyor

ElFerrari

Hectopat
Makaleler
1
Modemi bugün elime geçtiği gibi kurdum. Ancak modemin ara yüzü dışında başka hiçbir yere giremiyorum. "İnternete erişim yok" diyor bilgisayar. Telefondan ise internete bağlanmış gibi gözüksem de Google gibi mecralara girilmiyor. Dikkatimi çeken ise modemin ara yüzünde IP ayarları kısmında "IP adresi atanamadı" yazıyor. Bununla alakalı olabilir mi sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi bugün elime geçtiği gibi kurdum. Ancak modemin ara yüzü dışında başka hiçbir yere giremiyorum. "İnternete erişim yok" diyor bilgisayar. Telefondan ise internete bağlanmış gibi gözüksem de Google gibi mecralara girilmiyor. Dikkatimi çeken ise modemin ara yüzünde ıp ayarları kısmında "ıp adresi atanamadı" yazıyor. Bununla alakalı olabilir mi sorun?

Modem kurulumu yapman gerekiyor operatörün sana verdiği kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacaksın.

Modem kurulumu yapman gerekiyor operatörün sana verdiği kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacaksın.
Kaç defa kurduğumu bir bilsen ☹.
Yardımlarını esirgemeyen forumdaki arkadaşlara teşekkür ederim, sorunumu Windows bağlantı ayarlarını kurcalayarak çözdüm.

Son düzenleme:
Merhaba

aynı sorunu yaşıyorum destek olabilir misiniz
Windows ağ sorunlarını tarat, farklı bir DNS adresi gir, telefon üzerinden modemin kurmayı ve yine telefon üzerinden ağın ip adresini kurcalayabilirsin. Birden fazla saydım çünkü nasıl çözdüğümü tam olarak hatırlayamıyorum. Eğer sorunun bu dediklerimi yapmana rağmen devam ederse tekrar yazabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı