Kekemelik nasıl geçer?

Bununla ilgili konu açacağım zaten. Bana çok iyi davranıyorlar, ama bir yere gidecekler zaman yani bahçeye sigara içmeye gidecekleri zaman çağırmıyorlar sende gel otur istersen diye.

Sigara kullanmıyorsun değil mi hocam. Yakma kendini hocam.

Kullanmıyorum hocam. Alkol de kullanmıyorum.

Çok güzel hocam. Kullanmamanız çok iyi arkadaşlarınız sigara içerken de çok yaklaşmayın onlara. Normal oturacakları zaman gidin yanlarına. Bizde de 2 arkadaş kullanıyor ama yanlarına yaklaşmıyorum içerlerken. Helal olsun size hocam.

Çok ısrar ettiler ama ben hayatta içmem. Gereksiz. Hem paranı alıyor, hem sağlığını. Alkol de öyle. İçen insanların hareketleri falan da değişiyor. Sonra ben alkollüydüm diyorlar. Bana göre o da gereksiz. Ama yine de içerken onlar, bende dışarıda olmak istiyorum. İçeri de çok sıkılıyorum. Yine de alışırlar bana bu hafta umarım. Bizde de dershane de, okulda falan herkes içiyor. Dershane de tek içmeyen benim zaten.

Hocam diğer kısımda cevap yazılmıyor. Nasılsınız iyi misiniz?

Benzer durum kardeşimde de var. Konuşurken sakin olmak ve yavaş acele etmeden konuşmak lazım. Kitap okumak ya da şarkı söylemek bu hastalığı tamamen olmasa da bir nebze olsun düzeltir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…