Kel kalır mıyım?

Uzun yıllar wax ve jole kullanmanın zararı arkadaşlar. Kimseye önermem.🤷‍♂️

4-5 sene kullandım o şeyleri kendimi bildim bilelim ve artık bıraktım. Bari dökülecekse geciksin.

Keşke sürmeseydin. Bende biraz önce merak edip saçıma baktım evet gür değil benimkilerde. 3-4 yaş sonra belli olur gibi hadi bakalım nolacak :D.
[/QUOTE]
O şeyler benim belki de saçları kaybetmeme neden olacak. Babamı dinlemedim ve sonucuna katlandım :D siz siz olun sürmeyin arkadaşlar gerekirse 3'e vurun.

Burdaki makaleyi okumak senin için faydalı olacaktır.
Hemen okuyorum hocam.

Burdaki makaleyi okumak senin için faydalı olacaktır.

Hocam yalnız benim dayım yok nolacak şimdi :D

Keşke sürmeseydin. Bende biraz önce merak edip saçıma baktım evet gür değil benimkilerde. 3-4 yaş sonra belli olur gibi hadi bakalım nolacak :D.
O şeyler benim belki de saçları kaybetmeme neden olacak. Babamı dinlemedim ve sonucuna katlandım :D siz siz olun sürmeyin arkadaşlar gerekirse 3'e vurun.

Hemen okuyorum hocam.

Hocam yalnız benim dayım yok nolacak şimdi :D
[/QUOTE]

Hiçbir fikrim yok. :D
Sen saçlarına iyi bak yeter ki gerisini dert etme yoksa stresten kel olabilirsin :D

Arkadaşlar ben çok strese girdim ailedeki herkes kel ve kele yakın baba tarafında. Aile tarafını aşırı tanımıyorum. Saçıma iyi baksam bile dökülür mü ?:(

Kellik dediğim gibi ırsi her an başlayabilir istersen 1500 TL'lik her gün bakım yaptır dökülecekse dökülür ama kötü de bakma.

Geri
Yukarı