Kel olmak karizmatik midir?

Selam dostlar. Saçlarım dökülüyor. Artık anlıyorum ileride kel kalacağımı. Önceden üzülüyordum, artık akışına bıraktım. Yani artık kel olmak yakışıklı olacakmış gibi geliyor bana, sizce karizmatik midir? Söyle sakal bırakıp kafayı usturaya vurmak falan 😀

Bu seninle alakalı bir şey bence. Sen kendini karizmatik görürsen, öyle hissedersen bir süre sonra bu senin hareketlerine yansıyor zaten. Bana sorarsan da karizmatiklikten ziyade aşırı rahatlık kel olmak.

Selam dostlar. Saçlarım dökülüyor. Artık anlıyorum ileride kel kalacağımı. Önceden üzülüyordum, artık akışına bıraktım. Yani artık kel olmak yakışıklı olacakmış gibi geliyor bana, sizce karizmatik midir? Söyle sakal bırakıp kafayı usturaya vurmak falan 😀
Siyah sakalların varsa ve kafa yapın uygunsa evet kellik karizma olabilir.

Biotin 1000mg alıyorsunuz. Her sabah 1 tane içiyorsunuz 1 ay böyle devam ediyorsunuz. 1. ay bitince 3 günde 1 alıyorsunuz. Sorununuz genetik olsa bile ya çözülüyor ya da çok yavaşlıyor.

Biotin 1000mg alıyorsunuz. Her sabah 1 tane içiyorsunuz 1 ay böyle devam ediyorsunuz. 1. ay bitince 3 günde 1 alıyorsunuz. Sorununuz genetik olsa bile ya çözülüyor ya da çok yavaşlıyor.

Hocam B12 eksikliği vardı düzeldi 1 aydır 1000mg kullanıyorum önerdiğin biotin vitamini var mı marka olarak hemen alayım inşallah düzelir.

İstersen peruk tak.

Walter White modeli sakal mesela.

Kafa yapısı ve gözlük takıp takmadığına göre değişiyor. Kulak şekli de önemli benim fikrim.

Geri
Yukarı