Kemove K68SE Amazon'dan mı, kendi sitesinden mi alınmalı?

dewn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu klavyeyi almayı düşünüyorum, klavye Amazon'da vergi dahil 1200 TL. Kendi sitesi Kemove.com'da ise Black Friday indirimi ile 23.99$ (692 TL).

Ben sitesinden alsam ne kadar ekstra öderim, gümrük sıkıntısı yaşar mıyım? Kısacası Amazon'dan mı almak daha mantıklı yoksa kendi sitesinden mi?

Arkadaşlar, bu klavyeyi almayı düşünüyorum, klavye Amazon'da vergi dahil 1200 TL. Kendi sitesi Kemove.com'da ise Black Friday indirimi ile 23.99$ (692 TL).

Ben sitesinden alsam ne kadar ekstra öderim, gümrük sıkıntısı yaşar mıyım? Kısacası Amazon'dan mı almak daha mantıklı yoksa kendi sitesinden mi?
Low profile olduğunun farkındasın di mi?

Hocam aldığınız zaman ne kadar vergi geleceğini nereden biliyorsunuz bir de satan sitenin yurt dışından buraya getirip getirmediğine emin misiniz bir de ek olarak yukarıdaki @394919 Low profile yazmış klavye de o kadar anlamam ama arkadaşın dediği gibi galiba aynı ürün değil yani alacaksan Amazon'dan alman senin için daha iyi olacak.

Hocam aldığınız zaman ne kadar vergi geleceğini nereden biliyorsunuz bir de satan sitenin yurt dışından buraya getirip getirmediğine emin misiniz bir de ek olarak yukarıdaki @394919 Low profile yazmış klavye de o kadar anlamam ama arkadaşın dediği gibi galiba aynı ürün değil yani alacaksan Amazon'dan alman senin için daha iyi olacak.
Yok ürün aynı. Low profile çok zevksiz oluyor çoğu insan sevmiyor. Bazı insanlar yanlışıkla low profile aldığı için uyardım.

Yok ürün aynı. Low profile çok zevksiz oluyor çoğu insan sevmiyor. Bazı insanlar yanlışlıkla Low profile aldığı için uyardım.

Ne oluyor ki hocam yani aşağılık yükseklik farkı mı Switch farkı gibi bir şey mi ben baktım Google'dan da bulamadım.

Low profile olduğunun farkındasın değil mi?

Evet farkındayım hoşuma gitti o yüzden almayı düşünüyorum, küçük bir klavye baktım yön tuşlarına sahip ve 1000TL civarı, bunu buldum ve çok önerdiler.

Hocam işte bende onu merak ediyorum belki daha önce almış olan vardır deneyimleyen vardır, belki tahmini bir şey söyler diye tamamen.

Geri
Yukarı