Kemove Snowfox 61 için Switch önerisi

ink ve normal switchler arasindaki fark top ve bottom housing icin kullanilan plastigin farkli olmasi. Sese ve basim hissine etki ediyor bu da.

O butcedeki bir klavye icin aklini karistimaya hic gerek yok ink vs ile.

Eger red switch ile yasadigin problem basim hissi ile alakaliysa tactile switchlere de bakabilirsin. Ama yok linear basim hissinden memnunsan ve sadece daha sert bir switch istiyorsan iki secenegin var, birisi daha fazla basim kuvveti gerektiren switch kullanmak (ornegin gateton black). Diger secenek ise spring swap, daha fazla guc gerektiren spring alip onu kullanabilirsin su anki switchlerinde.
hocam springleri nereden alabilirim ?

Aliexpress, banggood yada bu tarz klavye parcalari satan kbdfans, kprepublic gibi yerlerin kendi sitelerinde oluyor genelde. Elinde farkli switch varsa onlardan da cikarabilirsin.

Aslinda ink deyince direkt Gateron Ink Black akla geliyor en cok o bilindigi/kullanildigi icin ama ink yellow ve ink red de var.
Siyahlar hakkında konuştuğumuz için belirtmemiştim hocam.

Anahtar almak isterseniz:

Yay almak isterseniz:

Yay alacaksanız anahtar açıcı aletlerden de alabilirsiniz, işinizi kolaylaştırır.

Siyahlar hakkında konuştuğumuz için belirtmemiştim hocam.

Anahtar almak isterseniz:

Yay almak isterseniz:

Yay alacaksanız anahtar açıcı aletlerden de alabilirsiniz, işinizi kolaylaştırır.
Altin ve gumus arasinda fark var mi ?
birde kac gr yay almaliyim ?
@Shuriken hocam spring siparisi verdim 62 GR Silver olanindan gelince takmak icin sizden yardim istiyebilirim :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı