Kemove Snowfox 61 klavye ne kadara satılır?

ByMalicious

Hectopat
İyi günler,
Kemove Snowfox 61 Red Switch klavyem var ve fazla oyun oynamadigimdan dolayi fazla geldigi için satmayi dusunuyorum. Yerine daha minimal klavye almayi dusunuyorum.
Cihaz aşırı temiz kullanildi, sizce 2. el olarak degeri nedir?

Gateron anahtarları ve PBT keycapleri var. Banggood'da da 800TL civarı. Ne kadar süre kullandınız?

En az 600TL, daha %60 klavye kullanan çok kişi yok ama alan olacaktır diye düşünüyorum.

En az 450 en fazla 550 gibi geliyor bana hocam. Garantisi ne durum da ? Fotoğraf atabilir misiniz ?
Gateron anahtarları ve PBT keycapleri var. Banggood'da da 800TL civarı. Ne kadar süre kullandınız?

En az 600TL, daha %60 klavye kullanan çok kişi yok ama alan olacaktır diye düşünüyorum.
10 mayis gibi siparis verdim hocam mayis sonuna dogru elimde oldu haziran basi gibi geldi galiba elime

Benim baktığım direk banggood sitesiymiş yani TR tarafı değilmiş. Arkadaşın dediği gibi en az 600 olur. Fakat ne kadar süre kullandınız ? Garantisi bitmiş mi onu da söylerseniz ona göre daha iyi bir fiyat biçebiliriz. Bir kaç fotoğraf da eklerseniz tadından yenmez.

Benim baktığım direk banggood sitesiymiş yani TR tarafı değilmiş. Arkadaşın dediği gibi en az 600 olur. Fakat ne kadar süre kullandınız ? Garantisi bitmiş mi onu da söylerseniz ona göre daha iyi bir fiyat biçebiliriz. Bir kaç fotoğraf da eklerseniz tadından yenmez.
attigim ilan bana ait zaten hocam :D
0 mayis gibi siparis verdim hocam mayis sonuna dogru elimde oldu haziran basi gibi geldi galiba elime daha garantisi var

İyi günler,
Kemove Snowfox 61 red Switch klavyem var ve fazla oyun oynamadigimdan dolayi fazla geldigi için satmayi dusunuyorum. Yerine daha minimal klavye almayi dusunuyorum.
Cihaz aşırı temiz kullanildi, sizce 2. el olarak degeri nedir?

Uzun zaman geçti ama klavyeyi satabildiniz mi acaba satmadıysanız kaça satarsınız.

Olsun bir deneyeyim dedim şu an nasıl alabilirim en ucuzbirde satma sebebiniz ne.
Klavyeyi ben EN ayarında kullanıyordum EN Klavye diziliminde yani orijinali bozulmasın diye.
EN Klavye düzenine alışınca çok daha rahat ettim daha hızlı yazıyordum vs.
ancak Laptop'a geçtiğim zaman TR klavye dizilimini kullanamıyordum o yüzden sattım.

Geri
Yukarı