Kendi bulduğum yemek tarifi

Exotic

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.
Evde çok yalnız kalan birisi değilim. Bu yüzden çok yemek yapmayı falan bilmem. Acıktım mı hep çikolatayı ekmeğe sürer yerdim. Bu yemek (pek yemek değil ama :D ) bir zaman sonra sıkmaya başladı tabi. Bende yemek yapmayı bilmediğimden yoğurda ekmek doğrayıp yemeye başladım belki karabiber ve kimyon katarsam daha güzel bir şey olabilir dedim. Öyle de oldu. Harika bir lezzet vardı. Sadece ekmek, yoğurt, kimyon ve karabiber yeterli. Sadece bu bulduğum pratik tarifi paylaşmak istedim, yapacak varsa umarım beğenirsiniz :D. İyi forumlar...

Mağara sıcak mıydı ? :)
Güzeldir fakat yemek yapmayı öğrenmen lazım. En kötü hazır çorba, makarna, melemen, patates kızartması gibi basit öğrenci yemeklerinden yapman lazım. Evde yemek yapan birileri varken şimdiden öğrenmeye çalışman senin için faydalı olur.

Genelde dedim :D . Güneş almadığı için çoğu mağara soğuktur, içinde sıcak su kaynağı olan mağaralar hariç.

Üzerindeki taşlar siyah olan bazı mağaralar yaz ayında sıcak olur.(Mağaranın içi dışarıdan daha sıcak olur bu tip mağaralarda)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı