Kendi hesabıma neden erişemiyorum?

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Az önce foruma girmeye çalıştım. Fakat başkasının hesabı geldi direkt olarak. Bu bir güvenlik zafı mıdır? Hesabımın şifresi tehlikede mi?

Soru gayet açık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce foruma girmeye çalıştım. Fakat başkasının hesabı geldi direkt olarak. Bu bir güvenlik zafı mıdır? Hesabımın şifresi tehlikede mi?

Soru gayet açık.

Bu bir güvenlik açığı değil. Şifrelere de bizim dahi erişimimiz yok, şifreler veritbanında şifrelenmiş olarak depolanmakta. Sorunun nedeni ön belleği açmış olmamız. Kapattık.

Ben 11 senedir şifrenizi bulamayacaklarını biliyordum. Phpbb zamanlarında bende çok uğraşmıştım üyelerimin şirelerini kırmak için, olmadı. Md5 gibi bir sürü zımbırtsı var işin...

3B4B^L&7cP!EEhPQ haydi kırın... :)
Bu adamın sitesine sakın üye olmayııın.:D

Peki bizim açtığımız konulara/ mesajlara nasıl müdahale ediyorlar?

Peki bizim açtığımız konulara/ mesajlara nasıl müdahale ediyorlar?

Kullanıcılara ait önemli bilgiler başkalarıyla paylaşılamayacağı için şifrelenerek kaydedilmesi gerekiyor. Bu yüzden metinler,resimler,konu başlıkları,mail adresleri vs gibi genel veriler şifrelenmeden eklenmeli. Şifrelenmiş bir maile kimse geri dönüş yapamaz yada şifrelenmiş bir postu kimse düzenleyemez sonuçta.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı