Kendi karakterimizi yarattığımız oyun önerisi

Vallahi 2 tane açık dünya oyun var şu anda biri God of War biri Elden Ring.
Sağlam yapmışlar. Hani başkada böyle sağlam bir yapım yok maalesef.
Black myth Wukong geliyor işte 2024'te oynayabileceğiz onu da. Oda bayağı iyi bir yapım.

Aynen aga kendi karakterini yaratıyorsun onlarda. Saydıkların çok iyi hikayeli oyunlar ama kendi karakterini yaratmakla çok da bir alakası yok.

Efe Cyberpunk'ta napıyorsun tamam açık dünya güzel. Ama napıyorsun? Ben çok videosunu izledim. Hiçbir güzel yanını göremedim. Yıkık bir dünyada sağa sola gidip duruyor. Oyunda aksiyon savaş mekanikleri ya da ne bileyim hikayesi ilgini çeken nokta nedir bu oyunda.

Hocam oyunun hikayesinden çok hikaye anlatımı güzel. Oyun sizi içine çekiyor. Biri sürü karakterle iletişime geçip birden çok sona kendi seçimlerinizle gidebilmeniz çok güzel. Karakterini geliştirip özellikler kazanmak oyuna renk katıyor.

Hocam oyunun hikayesinden çok hikaye anlatımı güzel. Oyun sizi içine çekiyor. Biri sürü karakterle iletişime geçip birden çok sona kendi seçimlerinizle gidebilmeniz çok güzel. Karakterini geliştirip özellikler kazanmak oyuna renk katıyor.
Kanka oyunda aksiyon yok tamam güzel sahneler ortam güzel ama. Anime izlermiş havası var oyunda :D bir tık GTA ya benziyor.

Baldur's Gate 3. RPG de aradığın kriterler arasında varsa tam olarak aradığın şey. Tabi rehber izlemek isteyebilirsin, o kadar çok detaylı çünkü karakter yaratma kısmı.

Yeni konular

Geri
Yukarı