Çözüldü Kendi kendine açılan null dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

georgebest17

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, resimdeki System32 klasöründe bulunan null dosyası bilgisayarı kullanırken kendiliğinden açılıp ikinci resimdeki yazı çıkmakta. Virüs tehdidine karşı Windows Defender ile tarama yaptım ama herhangi bir virüs çıkmadı. Bir iki oyun için Türkçe yama indirmiştim onlardan kaynaklı olabilir mi? Problem ne, nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-02 152701.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-02 152701.png
    82,4 KB · Görüntüleme: 84
  • Ekran görüntüsü 2021-02-02 152848.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-02 152848.png
    47,6 KB · Görüntüleme: 73
Çözüm
Problem değil, null her programda oyunda işletim sisteminde olan bir şeydir, örnek olarak verinin yarısı çalışır durumda ama yarısı bozuk olduğunda Minecraft içindeki bir tabela da "null" yazısı yazar, tabelayı ve içindeki 1 veri olarak kabul edelim, tabela çalışır bir durumda ama tabela da yazan yazı bozuk bir durumda, bu yüzden "null" yazıyor gibi örneklendirilebilir, istersen silebilirsin bir sıkıntı yaratmaz, için rahat değilse CMD'yi yönetici olarak aç ve "sfc /scannow" komutunu çalıştır, ama her gördüğün "null" dosyasını silme, sendeki dosyanın bir uzantısı yok demek ki bir işlevi yok.
Problem değil, null her programda oyunda işletim sisteminde olan bir şeydir, örnek olarak verinin yarısı çalışır durumda ama yarısı bozuk olduğunda Minecraft içindeki bir tabela da "null" yazısı yazar, tabelayı ve içindeki 1 veri olarak kabul edelim, tabela çalışır bir durumda ama tabela da yazan yazı bozuk bir durumda, bu yüzden "null" yazıyor gibi örneklendirilebilir, istersen silebilirsin bir sıkıntı yaratmaz, için rahat değilse CMD'yi yönetici olarak aç ve "sfc /scannow" komutunu çalıştır, ama her gördüğün "null" dosyasını silme, sendeki dosyanın bir uzantısı yok demek ki bir işlevi yok.

Çözüm
Çok teşekkür ederim yardımınız için. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı