Kendi Kendine Recovery Moda Geçen Galaxy S4

MOBeyusuf

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün babam bana telefonuna virüs gibi bir şey olduğunu gösterdi. Şarja taktıktan sonra bu hale geldiğini söyledi. Baktım Recovery Mode yazıyor. Araştırdım, ROM atınca böyle oluyormuş. Babamın telefonunu bilgisayara bağlamışlığı bile yoktur, nasıl oluyor anlayamadım. Neyse işte, internetten bulduğum Recovery moddan çıkma yöntemlerini denedim. Bunlar; bataryayı çıkarmak, reboot system now seçeneğini seçtim, power butonuna 10 saniye bastım. Ama her cihazı açtığımda önce telefonun normal giriş ekranı çıkıyordu, telefonun modeli, adı yazıyordu. Sonraysa sol üst köşesinde RECOVERY BOOTING diye bir yazı çıkyordu. Sonra çok hızlı bir şekilde önce android figürü güncelleme yaparken gözüküyor altında da bir yazı yazıyor ama o kadar hızlı geçiyor ki okuyamıyorum. Sonra yere uzanmış karnından kırmızı bir şeyler çıkmış anroid figürü çıkyor ama bu seferki yazıyı daha kısa olduğu için okuabiliyordum: 'Komut yok.' Sonra bildiğimiz Recovery Mode çıkyor. Ne yapmalıyım? Telefondaki verileri kurtarmak istiyorum. Bu arada telefon Samsung Galaxy S4. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı